Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

6 proudů na D1 od Mirošovic až na Kývalku


Ferry

Recommended Posts

tak pry zamer dostal povoleni EIA o vlivu na zivotni prostredi a muze se zadat o stavebni povoleni - vice Lidove noviny zde . Stejne pochybuju, ze by to mohlo byt do roku 2020 :D

A kdyz tak po D1 jezdim, rikam si k cemu tri pruhy, kdyz v nich stejne 90% ridicu neumi jezdit, vsichni jsou s prominutim nasr...ni do prostredniho, pripadne leveho a pravej zeje, vetsinou az na par kamionu a zlomek osobaku, prazdnotou.

Je ale pravda, ze pak to ma tu vyhodu, ze kolonu 20ti aut jedoucich +/-110, vetsinou vedenou autem se znackou B, H, C nebo U (neberte si to osobne, pokud takovou mate ;) , proste jen mam takovou zkusenost) lze s klidem v pravem pruhu predjet a pokracovat si svym pohodovym tempem, dokud clovek nenarazi na dalsi podobny procesi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, prikladem muze byt \"rozsireni\" slovenske dalnice D1 v useku Trnava-Bratislava (\"rozsireni\" protoze akorat zrusili odstavny pruh a udelali z toho takovy kamikaze usek). a taky si tam hodne ridicu mysli, ze treti pruh je jen pro kamiony a osobaky fici v prostrednim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Salda, obcas mam pocit, ze prave Brnaci ten pravej pruh pouzivat neumi, u Pruhonic v Praze zaradi levej a hrnou to az do Brna, asi kvuli tomu, ze na 85km u Humpolce zacina ta betonova valcha, tak aby se do toho pruhu dostali vcas :aut:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Oddie: To by se ti líbilo viď? :)

Mám U a pravej pruh používám - Medvěde jsme tři (idiot, ty a já :) ), taky nemám rád, když někdo začne za Prahou předjíždět kamiony a \"předjíždí\" je v kuse až do Lovosic bez toho, aby si na chvilku odpočinul v pravým a pustil před sebe rychlejší

Jinak s těma značkama moc nesouhlasím, já jsem v Ústí zase pozornejnější, když vidím S, nebo blondýnu - ta může mít RZ jakou chce :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chechet

ano, prikladem muze byt \"rozsireni\" slovenske dalnice D1 v useku Trnava-Bratislava (\"rozsireni\" protoze akorat zrusili odstavny pruh a udelali z toho takovy kamikaze usek). a taky si tam hodne ridicu mysli, ze treti pruh je jen pro kamiony a osobaky fici v prostrednim.

no tak ten usek mi ani nespominaj. je to fakt na... do praveho pruhu tam nechodim ani ja - ved clovek nikdy nevie komu tam buchne auto a bude tam stat..dalsia vec sa mi nepaci - ved tie pruhy su ku*va uzke. niekedy mam pocit ze sa tam ani kamion nezmesti do stredneho pruhu.

a D1 v cz? no pokial viem tak 3 prudovka je len po odbocku na ceske budejovice, potom je 2 prudova s 3 prudom pre pomale auta a teoreticky - ak sa zaradis do toho pruhu nemal by si odtial vyjst kym ti to znacka nedovoli - ani kamioni predbiehat, ved tam je plna ciara takze ja osobne z tych dovodov nejdem do tretieho pruhu.

ak je niekde 3 prudovy usek na D1 tak sorry, ale zatial som si ho nevsimol :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...