Jump to content
Sign in to follow this  
Ferry

6 proudů na D1 od Mirošovic až na Kývalku

Recommended Posts

tak pry zamer dostal povoleni EIA o vlivu na zivotni prostredi a muze se zadat o stavebni povoleni - vice Lidove noviny zde . Stejne pochybuju, ze by to mohlo byt do roku 2020 :D

A kdyz tak po D1 jezdim, rikam si k cemu tri pruhy, kdyz v nich stejne 90% ridicu neumi jezdit, vsichni jsou s prominutim nasr...ni do prostredniho, pripadne leveho a pravej zeje, vetsinou az na par kamionu a zlomek osobaku, prazdnotou.

Je ale pravda, ze pak to ma tu vyhodu, ze kolonu 20ti aut jedoucich +/-110, vetsinou vedenou autem se znackou B, H, C nebo U (neberte si to osobne, pokud takovou mate ;) , proste jen mam takovou zkusenost) lze s klidem v pravem pruhu predjet a pokracovat si svym pohodovym tempem, dokud clovek nenarazi na dalsi podobny procesi

Ano, přesně tak. Jakejsi mýtus mezi lidma říká, že v 3. pruhu jezdí jen kamiony, což samozřejmě není pravda.

Horší než to postavit bude lidi přeučit, ale když to nikdo neumí ani na výpadovce z Prahy, těžko to budou praktikovat jinde.

ano, prikladem muze byt \"rozsireni\" slovenske dalnice D1 v useku Trnava-Bratislava (\"rozsireni\" protoze akorat zrusili odstavny pruh a udelali z toho takovy kamikaze usek). a taky si tam hodne ridicu mysli, ze treti pruh je jen pro kamiony a osobaky fici v prostrednim.

To Salda, obcas mam pocit, ze prave Brnaci ten pravej pruh pouzivat neumi, u Pruhonic v Praze zaradi levej a hrnou to az do Brna, asi kvuli tomu, ze na 85km u Humpolce zacina ta betonova valcha, tak aby se do toho pruhu dostali vcas :aut:D

když jsou 3 pruhy tak b

většinou jezdím v tom pravim, a to sem z vidlákova..... ale opravdu po D1 v pravim moc jezdit nejde...... v levim se to jakš takš dá, ale taky už to neni nejlepší, samozřejmě když za mnou vidim rychlejší tak mu uhnu....

Ferry, jo jo, napsal jsem to naschvál:D:super

právěže o tom vím že nám dělají Brňáci u vás ostudu:D

A bohužel jich je docela dost, my u vás jezdíme jako vidláci a vy u nás zase jako prasata:D

Taky není pravda, že pravej pruh je vybitější jak prostřední, často je dostavěnej, tudíž novější.

A rozdíl není ve městech, je to národní sport, stačí zajet do německa a sledovat jak češi jedou všichni uprostřed jak ožralí.

to Oddie: To by se ti líbilo viď? :)

Mám U a pravej pruh používám - Medvěde jsme tři (idiot, ty a já :) ), taky nemám rád, když někdo začne za Prahou předjíždět kamiony a \"předjíždí\" je v kuse až do Lovosic bez toho, aby si na chvilku odpočinul v pravým a pustil před sebe rychlejší

Jinak s těma značkama moc nesouhlasím, já jsem v Ústí zase pozornejnější, když vidím S, nebo blondýnu - ta může mít RZ jakou chce :cool:

Původně zaslal: chechet

ano, prikladem muze byt \"rozsireni\" slovenske dalnice D1 v useku Trnava-Bratislava (\"rozsireni\" protoze akorat zrusili odstavny pruh a udelali z toho takovy kamikaze usek). a taky si tam hodne ridicu mysli, ze treti pruh je jen pro kamiony a osobaky fici v prostrednim.

no tak ten usek mi ani nespominaj. je to fakt na... do praveho pruhu tam nechodim ani ja - ved clovek nikdy nevie komu tam buchne auto a bude tam stat..dalsia vec sa mi nepaci - ved tie pruhy su ku*va uzke. niekedy mam pocit ze sa tam ani kamion nezmesti do stredneho pruhu.

a D1 v cz? no pokial viem tak 3 prudovka je len po odbocku na ceske budejovice, potom je 2 prudova s 3 prudom pre pomale auta a teoreticky - ak sa zaradis do toho pruhu nemal by si odtial vyjst kym ti to znacka nedovoli - ani kamioni predbiehat, ved tam je plna ciara takze ja osobne z tych dovodov nejdem do tretieho pruhu.

ak je niekde 3 prudovy usek na D1 tak sorry, ale zatial som si ho nevsimol :D

Jedná se právě o ten cca 20 km úsek z Prahy do Mirošovic (odbočka na Budějice) a zpět, kde drtivá většina aut jede v prostředním nebo levém pruhu