Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Otázky ohledně podvozku. Oprava? Sportovní ? Pomoc prosím


GRiMx

Recommended Posts

Asi 3 týdny jsem škrtal kolem o podvozek,tak když jsem dnes přezouval auto tak jsem na to koukal. Mám zlomenou pružinu zhruba o zub až o zub a půl:nevim.

-Tak nevím jestli vyměnit jen pružiny a nebo rači zainvestovat a koupit rovnou celej sportovní podvozel :myslim

-Když dám na origo tlumiče zkrácené sportovní pružiny to asi nebude dobrá kombinace ne? :myslim

-Hlavně když mi kolo škrtá teď, tak na sportovním podvozku bude škrtat taky co ? nebo se to dá nějak seštelovat ??

Díky za rady..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prodejci udavají že do sníženi 35 až 40 se můžou použit seriový tlumiče. ale je lepší vyměnit i tlumiče.

když tam budeš mit sportovni podvozek tak bude tužší a nebude to tolik pružit.

co tam maš za rozmer kol a o co ti to štrejchalo? neštrejchalo to jen o ten urvanej zavit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: čakom

prodejci udavají že do sníženi 35 až 40 se můžou použit seriový tlumiče. ale je lepší vyměnit i tlumiče.

když tam budeš mit sportovni podvozek tak bude tužší a nebude to tolik pružit.

co tam maš za rozmer kol a o co ti to štrejchalo? neštrejchalo to jen o ten urvanej zavit?

měl jsem tam zimní 185/65/14. O závit to nemohlo být, je zaklíněnej úplně nahoře. Škrtalo to když jsem projížděl velkou levotočivou zatáčku, když jsem měl volant vytočenej skoro na max. myslím si že to škrtalo možná o horní lem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj

minule leto som kupoval komplet kit (tlmice + struny ) - znizenie o 35 mm a uz by som do ineho ani nesiel, auto ovela lepsie vyzera a ten kit nie je ovela drahsi ako keby som kupoval orogo vsetky tlmice. Je to sice o nieco tvrdsie a menej pohodlne na nase cesty, ale zasa to fajn sedi v zakrutach :). Kolesa mam 195/55 R15

306XS HDi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lubos77

ahoj

minule leto som kupoval komplet kit (tlmice + struny ) - znizenie o 35 mm a uz by som do ineho ani nesiel, auto ovela lepsie vyzera a ten kit nie je ovela drahsi ako keby som kupoval orogo vsetky tlmice. Je to sice o nieco tvrdsie a menej pohodlne na nase cesty, ale zasa to fajn sedi v zakrutach :). Kolesa mam 195/55 R15

a co že je to za podvozek? kolik stál?

306XS HDi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 309GT

No,asi takhle...máš koupit jen pružiny za 2-3 tisíce,nebo za 5-6 celej štelovák z německa nebo anglie?:myslim A kvalita a jízdní vlastosti budou úplně jinde než s pružinama....

čekám ještě až mi Marty pošle cenu ale je to víceméně i s prací rozdíl 5tis. :nevim ty teď boužel nejsou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 309GT

No jo vlastně,máš prdlou stunu:( Tak to se asi nedá svítit....ale co jsem jel s autem cco mělo jen pružiny tak to hrozně skákalo....co sehnat jednu starší pružinu a jen ji vyměnit:myslim

musí se vyměnit obě.. jakmile se vymění jedna tak brzo prdne druhá. každá by byla jinak opotřebovaná.a rači koupím nějakou novou než 5 let jetou =/ když tam dám o 3cm kratší tak to bude stejná jízda jako teď akorád bude níž auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...