Jump to content
Sign in to follow this  
travis

Zkušenosti AUTOSERVIS

Recommended Posts

Zdravim. Delší dobu mě trápilo cukání motoru u mého Peugota306, benzín. Na doporučení známého jsem auto odvezl do tolik zde vychvalovaného servisu VAŠENDA. Jednal jsem zde přímo s panem Vašendou. Byly prý prohlédnuty svíčky, lambda sonda, zapalování, katalyzátor a závada nenalezena.:nevim Auto jsem tedy odvezl do jiného pražského autoservisu. To samé - prý prohlédnuty svíčky, zapalovací rampa, lambda - závada nenalezena:nevim

Už opravdu dost zoufalej jsem auto odvezl do serviisu ve Zlaté. A závada objevena - špatná SVÍČKA - viditelně prasklá keramická objímka svíčky! Co si tedy pomyslet o servisu , kde

tvrdí, že svíčky byly kontrolovány, a přitom se na ně ani nepodivali.....:roll Mohu tedy jedine doporučit, tento menší, ale svým jednáním profesionální autoservis http://www.peugeotzlata.cz/ ;)

[upravil dne 23/3/10 travis]

Je to mile ze si si sviecky nepozrel sam :) ... kazdopadne najlepsi servis je taky servis, ktory si spravis sam ;) ... moja nedovera v autoservisy je kazdym dnom vacsia a vacsia :D

Původně zaslal: Czedisonek

Tak to je pecka...

A to jsi jel z Jablonce nad Nisou servisovat auto do Prahy jen aby se zjistilo že je viditelně vadná svíčka ? :potlesk

Tak ta o červený Karkulce bych řekl že je trošku lepší...

V Praze pracuju, tak proto.

Původně zaslal: Czedisonek

Jasný...

myslel jsem si to.

A ty myslíš že se tam na to prostě vyflákli ?

S velkou pravděpodobností jo...:grr Mělo me napadnout se na ty svíčky podívat nejdřív sám, to je taky trochu moje blbost. A je to určitě taky o lidech, který ty servisy v dílnách zaměstnávaj. Každopádně mít pod sebou takovýho servisáka, tak letí na hodinu, a takovej servis si dělá ostudu sám. Ale myslim, že jim je to jedno, přijde nákej takovej další hlupák jako já, vysolí celkem velkej peníz za fušeřinu a mastej si kapsy dál. Asi co si člověk na svým autě neudělá sám,tak stojí za prd....

[upravil dne 26/3/10 travis]