Jump to content
Mr.DAT

Velikost reproduktorů

Recommended Posts

ked uz ste nacali temu reproduktorov chcel by som sa opitat. Mam origo radio a origo repro a otazka! ked si sadnem na zadne sedadla skor pocujem predne repro ako zadne cim to moze byt? kvalitou?:blicismajlik alebo sa to da nastavit intenzita cez radio zatial som nic takeho na radiu nenasiel.

Dakujem

Původně zaslal: robozv

ked uz ste nacali temu reproduktorov chcel by som sa opitat. Mam origo radio a origo repro a otazka! ked si sadnem na zadne sedadla skor pocujem predne repro ako zadne cim to moze byt? kvalitou?:blicismajlik alebo sa to da nastavit intenzita cez radio zatial som nic takeho na radiu nenasiel.

Dakujem

Vyvážení přední-zadní repro jde nastavit,.....ale u origo rádia si nejsem 100% jistý :myslim

Dá se nastavit předek zadek levý pravý... u originálního rádia.. jelikož jsem chtěl zanechat ovládání na displeyi a cd changer od blanpunkt tak jsem také zanechal orig. rádio a akorád vyměním reproduktory za silnější kvalitnější a ze subwooferu jsem už vyrostl.

Zdravím.

Tiež riešim iné repro do mojej 307 SW.:myslim

Poradí mi niekto aké repro do predných a zadných dverí??

Nemal som to rozobraté.

Poradte aké- velkost a aj znacku.

moc mi o super hudbu nejde ale keď idem na aute tak mám pocit že pocujem len tie výšky a to moc nemusím.:bojim

trošku basov by nezaškodilo ale zase subwofer nechcem..

vopred dik za rady..

a ešte niečo,nemám tam origo radio ale 2 DIN kenwood s navigáciou a výkonom(udajne) 4x50W

Vpředu klasika 6,5\", vzadu 5,25\".

Pokud Ti nesedí výšky stávajících reproduktorů, nebudou Ti sedět ani u těch nových. Vyměnit autorádio, nebo přidat kvalitní externí zesilovač, pak se stane zázrak. Klidně bych Ti něco nabídl, ale musel bys čekat, nevím teď co dřív... :roll

[upravil dne 31/5/10 peugeot09]

Původně zaslal: peugeot09

Vpředu klasika 6,5\", vzadu 5,25\".

Pokud Ti nesedí výšky stávajících reproduktorů, nebudou Ti sedět ani u těch nových. Vyměnit autorádio, nebo přidat kvalitní externí zesilovač, pak se stane zázrak. Klidně bych Ti něco nabídl, ale musel bys čekat, nevím teď co dřív... :roll

[upravil dne 31/5/10 peugeot09]

No myslím,že to moje rádio je dosť dobré a že zosik ani nebude treba,len nejaké dobré repro.dobre to zladiť..

ja mam tam kenwood DNX-8220BT a to je skoro špička určite nie žiadne šumítko.. šumítka sú len tie repro...:bacha