Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pretesnenie cerpadla Lucas EPIC


comm

Recommended Posts

no až takhle ne, mě praskl jen ten černej obal a teče tam nafta, tak jsem nouzově vyndal ten střed co tam uzavírá tu naftu a tu díru jsem natvrdo zaslepil, jelikož jsem věděl že to bude chcípat i bez něj, akorát že mu to trošku trvá, ale nechápu jak je ten počítač vychcanej, on to normálně pozná hned postartu, a rosvítí mi kontrolku motoru když jsem to doma napíchnul tak to píše trvalá závada toho stop ventilu a nejde smazat nebo jde ale hned tam skočí zpátky a já furt nechápu jak to může poznat vždyť tam vedou jen dva dráty nic víc nevíte jak to teda pozná potřeboval bych to ochcat, ono to může být i tím že ty kabely co vedou k čerpadlu tak jsou úplně všechny oholený a ve stejný výšce takže to tam mohlo i zkratovat tak jsem je pracně zaizoloval ale vůbec se mi to nelíbí nevím co s tím, protože ty kabely nejdou odpojit abych si to předělal, nejlepší by bylo rozdělat tu jednotku na tom čerpadle a ten kabel uříznout popondat a naletovat zpátky ale trošku se bojím že už fakt nevyjedu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se taky pustil do přetěsnění , jen jsem si trubka :mad: neuvědomil , že je potřeba napolohovat obě poloviny a vůbec nevím jak má přední poloha s rozvodovým kolem být vůči druhé polovině rotoru s dírkou - jen aby mi to nevstřikovalo v druhé úvrati , nechci to tahat nadvakrát ven , no snad jsem to napsal srozumitelně , děkuji za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

auto reagujena na studeny štart ako novy.motor ide super zvyšil sa trochu vykon a žere to menej nafty čo som prekvapeny a pomohlo mi to že som na čerpadle pod hornymi cievkami vymenil O-krušky aj medzi holendrami na cievke medzy vystupmi na vstreky a hlavne na tej bočnej cievke,na tej čo ma tu gumennu hlavičku tak som to dokonale vyčistil našiel so tam malé čiastočky opotrebenia tej tyčinky a nahodil na motor vymenil žhaviče aj som prerobyl premostenie medzi žhavičmi a vyskušal som naštartovat.a ked motor šlapal tak som došteloval pootačanim čerpadla za chodu a motor lepšie štartuje rychlejšie sa zohreje lepšie akcerleruje a znižila sa spotreba inač nič viac som nerobyl.ak neaki dotaz treba napisat aj na e-mail 100% odpišem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz nevim snimac je nejspis v poradku rotor je dobre nasazenej taky a motor jde furt rano stejne strasne tvrde to uz snad ze bych udelal nejakou chybu v tech dratech co jsem predelaval na tom cerpadle ale to si nemyslim tam jsem daval hodne velkej pozor asi koupim celou to elektroniku jinou stejne mam ten jeden solenoid vhaji a nerad bych neco oddelal na motoru myslim ze takhle by dlouho nevydrzel i kdyz je zase fajn ze nez odjedu s ulice tak krasne topi ale to asi nebude tim ze je to jak ma byt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 4 měsíce později...

Comm prosím ťa dalo by sa ti obnoviť tie fotky návodu z prvého príspevku. Prípadne nemá niekto tie fotografie zálohované.

Dostalo sa mi pár Lucasov na stôl a chcem ich spojazdniť :)

post-41454-14109639936211_thumb.jpg

Podarilo sa niekomu kúpiť aj tú sadu na pretesnenie aj niekde na Slovensku? Ak áno prosím o radu kde.

A jedna otázočka mimo témy akým káblom nahrádzate kábel na čerpadle? Pretože klasika praská mi izolácia na káblikoch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 1 rok později...
  • O 11 měsíců později...

měl jsem problém s motorem 2,1td, nakonec mi v servise dali čerpadlo z auta ven a ja ho doma rozebral 

diagnostika ukazovala špatné tlaky a senzor váčky v čerpadle...

po rozebrání byli v čerpadle kovové struny a pak jsem našel vymlácený nějaký šroubek (co držím v ruce) co držel "vložku"

nevíte zda se dá sehnat nový ? 

 

viz fotky https://drive.google.com/open?id=0B5zTzeVI3OmddGdtV2pLTjF4WVk

 

Děkuji za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...