Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vysokotlaká myčka (vapka)


Mik.e

Recommended Posts

no, zabrousil jsem do internetových hlubin a našel, že by si ji lidé už podruhý nekoupili. Já si obecně myslím, že na to domácí žvýkání ty věci z lidlu úplně blbý nejsou, ale zrovna u myčky bych šel asi radši do kärchera. Trochu odbočím, máme takovej ten parní čistič oken (od kärchera), ženě to doporučila profi uklizečka, že vyzkoušela X různejch a skončila u týhle a je to fakt odolnější a robudtnější vercajk jak ty ostatní, co jsem prohlížel. Myčku plánuju taky a do toho kärchera spíš půjdu, cenově podobný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud myčku(wapku) tak  Nilfiska mám ho a jsem nadmíru spokojený.  Má bronzové čerpadlo tudíž to má výdrž předtím jsem měl nějakou z OBI za pár stovek v akci ne že by se neužila jako dokud makala tak to šlo ale vydržela cca 4 roky pak to plastové čerpadlo začalo mít menší výkon a nakonec to kleklo.  Tak jsem koupil toho Nilfiska umí i brát vodu ze sudu ale ta sací souprava se musí dokoupit a ještě jsem ji nekoupil. Ale běžně ho používám tak že natáhnu hadici od IBC nádrže a tím to krmím a udělá to tlak stejný jako když to napojím na vodovod. To ty levné neumí ty potřebují určitý tlak na vstupu a ten pak jen znásobí na výstupu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud Karchra,tak jen řadu 4.. a výše ,vše pod 4  je kombinace kov plast a praskají víka,měl jsem 4.30 a prodal jsem to,neskutečně drahé příslušenství. Pak jsem koupil Michelina a ted mám Riwall.

Pokud by to někdo chtěl,mamina to může zařídit za lepší cenu.

https://www.garland.cz/uvodni-strana/?search=tlakové+myčky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Tak pokud by jsi chtěl, tak tohle se do šesti bude s přehledem. 

https://www.garland.cz/e-obchod/repw-170-set-elektricka-tlakova-mycka-170-bar-1750492.html

Na ostatní se tam můžeš kouknout. Ceny umí mamina lepší i s dopravou. 

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Kupoval jsem do baráku před nějakým časem celkem levnou tlakovou myčku, ale bohatě to na ty občasné úkony na očištění aut a kol stačí. Jezdit na ty veřejné myčky se mi nechce. Mám rodinu a rád trávím čas doma, bydlíme totiž na vesnici a kdybych musel dojíždět na Veleslavín (kde je nebližší), tak mně to zabere klidně 40 minut týdně..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

já myslím že je to o tom na co to chceš... přidám svoji zkušenost.

- pokud chceš opláchnout od hrubého bordelu vozík/auto nebo cokoliv kolem domu jednou za čas stačí klidně ta LIDLovka, ale po odzkoušení bych doporučil raději levnější model karcheru/nilfisku

- pokud to člověk myslí s umýváním auta vážně včetně saponátu, atp... tzn. časté použití tak bych se nebál přidat... hlavně se podívejte na pracovní tlak (od 120bar není co řešit...) ne maximální ten není relevantní.

Za mě bych doporučil 1.Karcher;  2. Nilfisk(Wap)

a pro někoho dnes může být zajímavá akumulátorová verze (Makita https://www.mironet.cz/makita-dhw080zk-aku-vysokotlaka-mycka-2x18v-3055-bar-bez-aku+dp516668/?gclid=CjwKCAiAhqCdBhB0EiwAH8M_GvRUc6S4pITunMO1dddDCi5HJC0Obpy4mkJjN5TUymVdqQv1kagTARoCb-AQAvD_BwE )

Upraveno uživatelem martg
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...