Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Olej motor + převodovka


STC

Recommended Posts

Mám peugeot boxer 2.2 hdi 88 kw, model 2008, najeto 8000km a nevím jaký mám použít motorový olej a jaké je v motoru množství? TOTAL INEO ECS 5W30 může být? Měl jsem rozbitý kryt převodovky a vytekl olej, jaký je tam originální olej pro 6-ti kvalt a kolik ho tam padne? A nějakou měrku na převodovce najdu? Díky moc za info..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam doma dva peugeoty a vzdy kupujem olej podla katalogu v predajni halfords/teraz nechcem tym zmrdom robit reklamu/ a nikdy som nemal ziadne problemy ked som olej vymenil.v katlogu mas typ vozidla,rok vyroby atd,no a ktory olej a filtr tam treba dat,ci je tam pisane mnozstvo,to neviem,ja to vzdy nalejem tak od oka,necham stiect a potom dolejem podla olejovej mierky co mas v motore...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za radu, takovou prodejnu mám ale trošku z ruky. Spíš by mě zajímala převodovka, jaký tam je origo doporučená zanačka oleje, označení a množství... Některé převodovky, zrovna myslím i u peugeotu mají problém s tím, když se tam dá jiná značka, tak v převodovce píská..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...