Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2.0Hdi 66kw zhasne pocas jazdy


koenzim

Recommended Posts

Zdravim. Mam Partner 2.0Hdi 66kw, r.v. 2001. Nedavno ma zacal hnevat, pocas jazdy mi zhasol motor. Stacilo vypnut klucik, znova zopnu a na supu chyti a ide dalej.

Mam podozrenie na palivove cerpadlo cerpadlo, vypozoroval som, ze to vacsinou robi pri pridavani, aj ked obcas aj pri ustalenej jazde.

Tiez sa mi zda, ze poslednu dobu pocut silnejsie bzucat cerpadlo v nadrzi pred nastarovanim.

Pred cca 500km bol meneny olej a vsetky filtre.

Vie niekto co stym? Dakujem za kazdu radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi jsem měl podobný problém na 406HDI. Občas mi motor chcípnul, rozsvítila se kontrolka diagnostiky. Po nastartování motor jel, kontrolka svítila, cca po 6ti startech zhasla. Tak se to dlouho nepravidelně stávalo. Byl jsem s tím v servisu a nic nenašli. Jednou jsem na chalupě vúbec nenastartoval. Tak jsem si pozval Peugeot asistance a když to napích na dia, tak se zaposlouchal a řekl, že je hodně slyšet pumpa v nádrži, že asi brzy odejde. Jinak se mi dostala voda do BSI. Tak mi vyměnili BSI a nechal jsem také vyměnit pumpu a od té doby byl pokoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Dakujem za vsetky rady, ale nakoniec som to nemusel nijak riesit, vyriesilo sa to samo :) Vsetko sa vratilo do normalu, auto ide ako ma.Nemohlo to byt sposobene nejakou necistotou v nafte? Pred tym, ako to zacalo robit som nalial naftu z bandasky, sice cez lievik s jemnym sitkom, ale jeden nikdy nevie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...