Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

predne brzdy


ujomarian

Recommended Posts

Zdravim všetkych,

bol som na servisnej prehliadke pred STK v peugote a tam mi namerali na predných brzdách 3,1a 3,2 s tým že to je v červených číslach, koľko má byť správne mi nevedeli povedať ??? v zázname z poslednej STK mam namerané hodnoty 2,0 a 2,1 na predných brzdách - vie mi niekto povedať čo s tým? problem s brzdami nemam, su menené zhruba pred rokom a pol - t.j nové kotuče a aj doštičky Bendix

diky za odpovede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na presné ohodnotenie je treba vedieť ešte tretiu hodnotu a to ovládaciu silu na pedál. Pri brzdách sa hodnotia dve veci. Jednou je pomer ovládacej sily a jej prenos na účinnosť bŕzd, druhou súmernosť brzdného účinku oboch kolies. Pri súmernosti viem že nesmie byť rozdiel väčší ako 10%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sumernost by bola na predu - 3,1 a 3,2 tretiu hodnotu mi nedali, iba som sa dozvedel rucna ok, zadne brzdy ok - rozdiel medzi zadnými brzdami 0,1 hrubka oblozenia v poriadku, ale predne su v cervenom poli - hodnoty 3,1 a 3,2 kotuce hrubka OK, platnicky taktiez OK - s tým ze mam ist v klude na STK ... tak teraz z toho neviem ci tie predne brzdy mi slabo, dobre alebo silno brzdia - som proste z toho jelen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...