Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

devil eyes


Marttin555

Recommended Posts

  • O 3 roky později...
  • O 4 týdny později...

já je na autě mám :)http://svetla---neony---zarovky.k-tuning.cz/432/predni-svetla-angel-eyes-peugeot-307-cerne.html

post-50295-1410963416909_thumb.jpg

akorát musím dodat, že po roce co je mám nesvítí už nesvítí ani jeden kroužek,. mají tam totiž malý žárovičky, takže jestli to pujde budu muset rozdělat svetla a kouknout jestli se ty žárovky dají vydělat

[upravil dne 17/11/13 19:40 od stan23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...
  • O 1 rok později...

Mohl bych se Vás zeptat? Když bych si chtěl takto ledkami upravit auto a zabudovat je do světel jako denní svícení, nebude s tím problém? (policie/technická kontrola). Případně nějaké typy, jak by se to dalo vymyslet? Děkuji za rady a tipy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdim s tim uz skoro dva roky a policajtum to nevadi. V dnesni dobe, kdy 70% aut maji denni sviceni ve svetlech z vyroby, uz to neeprijde nikomu divny. A jezdim s tim ve dne v noci. Na technickou jsem to vypnul (mam to na vypinac s vlastni pojistkou) a proslo v pohode...

Upraveno uživatelem petan307SW
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎18‎.‎9‎.‎2017 at 19:52, Navaro napsal:

Mohl bych se Vás zeptat? Když bych si chtěl takto ledkami upravit auto a zabudovat je do světel jako denní svícení, nebude s tím problém? (policie/technická kontrola). Případně nějaké typy, jak by se to dalo vymyslet? Děkuji za rady a tipy :)

Ahoj!

Já mám LEDky jako denní svícení místo mlhovky (H1). Stejně tam jsou na ..... na nic. Přestavba velmi jednoduchá, stačí k tomu rozpínací relé za cca 40 Kč a potom ty zmíněné LEDky H1. Já koupil nějaký s čipem, cena 250 Kč/kus. Po nastartování se mi rozsvítí LEDky a pokud je snížená viditelnost, tak mi to světelný senzor přepne na potkávací světla a naopak. Kdykoli chci, LEDky si zapnu ovladačem předních mlhovek. Je pravda, že tyto LEDky nejsou schváleny pro provoz na pozemní komunikaci. Mám to už 1,5 roku a zatím žádný problém. V případě potřeby lze odpojením jednoho konektoru funkci denních světel zrušit, nebo prostě zapnout potkávací světla, popř. LEDky nahradit klasickou H1. A kdo z nepežoťáků ví, že to jsou mlhovky???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
V ‎18‎.‎9‎.‎2017 at 20:03, minimaxa napsal:

Bude s tím problém. Automobil se stane na pozemních kuminakcích provozu neschopný a neprojde STK a určitě ani při kontrole PČR. 

Ahoj,

tak jsem včera absolvoval STK. LED žárovek v předních světlech, co mám jako denní svícení si vůbec nikdo nevšiml. Zadní mlhovky mám udělaný z třetích brzdových LED světel - přidělané zespodu k zadnímu nárazníku a zadní lampy v úpravě 2x světlo zpátečky. Taky bez problémů, bez komentářů co to jako je a proč? Prostě to vyhovuje. Takže za mě "bez problémů"  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...