Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 2.1TD combi koupit/nekoupit?


manduss

Recommended Posts

no ked som v lete v bratislave a stojim v zacpe a pomaly sa plazim tak teplota nevyleze cez 105 a jazdim aj vlete a kolko krat tomu trochu nalozim hlavne na dalnici a teplota ovzdusia 35 a teplota dalnice 42 a vpoho ale to je jedno zalezi aj dost od chladica v akom je stave a potom zalezi v akom stave mas ostatne chladice ked na vodu je vlastne najblizsie k motoru a pred nim su dva dalsie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ozzy56

:blablabla, osobně bych v dnešní době TD už nekoupil, kup si RHZ a budeš spokojený...:blablabla

To jsem měl původně v plánu, ale ty už jsou cenově jinde. Jsem ochotnej do něj dát 70.000. Víc ne. Kdybyste někdo o nějakým věděl, tak šup sem s ním:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to přesně rok, co jsem koupil 2001 HDI za 70. Kdo hledá... Ty inzerované za 120 a podobně jsou akorát ležáky. Sice se nemusí povést zase za 70, ale furt se vyplatí raději 10 přihodit, než kupovat nějakou časovanou bombu. Za ten starý TD bych osobně nedal už ani 50.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád, že jsem založil tohle téma. Holt budu ještě čekat. Kupovat hned auto nemusím, tak si to můžu dovolit. Jinak jsem si ten inzerát vyhlídnul, protože se všude píše, jaký jsou diesely v 406kách držáky.

Edit: Do kolika najetých km mám brát ty HDI v úvahu?

[upravil dne 10/3/10 manduss]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že auta na Slovensku jsou obecně dražší než v ČR bych za touhle sumou čekal zamaskovaný nějaký větší problém (nemusí to tak být, ale co je moc levné je současně i podezřelé). Připočteš-li si ještě náklady spojené s přihlášením v ČR, asi bych na tuhle 406ku taky zapomněl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...