Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Diagnostika lexia


richmond

Recommended Posts

před 10 hodinami, ChouLu napsal:

V eco modu ti stěrače a světla nepůjdou, pokud nevíš co jsi kde upravil, tak to budeš těžko hledat a je to spíše na online konfiguraci v servisu ;) tu ty s čínou neuděláš 

Kedy sa eco - mode zapína? Keď som mal kľúč vypnutý tak rádio mi išlo, teraz ho ani zapnúť nemôžem a na tachometri mi veľa kontroliek nesvieti, len STOP, baterka, ABS s ešte nejaké. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ECO mode sa zapne pri poklese napätia batérie.....riadi ho BSI. Tam ho môžeš aj na krátky čas vypnúť. Ináč je to ochrana pred poklesom napätia pod možnosť naštartovania vozidla. ECO mode zmizne po naštartované motora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, ferinko2 napsal:

ECO mode sa zapne pri poklese napätia batérie.....riadi ho BSI. Tam ho môžeš aj na krátky čas vypnúť. Ináč je to ochrana pred poklesom napätia pod možnosť naštartovania vozidla. ECO mode zmizne po naštartované motora.

Čo všetko mam skontrolovať? Nejaký postup? Ďakujem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Notas sony. W7 ultimate 32bit. Uplne cista instalace woken. A stale pri zadani hesla u instalace mi to hlasi: Chyba pri instalaci Lexia. Pro opetovne spusteni instalace je nutne provest novou aktivaci. Potom se to vypne a nic. Nenapada Vas cim to muze byt? Muze to byt i ze HW je ten noras slabsi? Ale minimum splnuje s prehledem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ferinko2 Economy mode není primárně odvozený z napětí baterie. BSI to počítá od doby běhu motoru a podle toho nastaví interval, kdy se zapne economy mode. I s velkou baterií z kamionu bude economy mode aktivovaný v podobné časy po odstavení motoru. Celkem je to otravná funkce z pohledu komfortu (zejména deaktivace original autorádia a el.oken).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no když už jsme u economy mode, tak na 407 mě to taky otravuje pěkně. Zapíná se totiž hned od otočení klíčkem, občas vydrží tak minutku dvě. Baterka není nijak stará, i v zimě startuje v pohodě a ani po dobití se ten stav moc nezlepší, to pak vydrží tak 3 minuty, než zase přejde do Economy. Podle čeho to teda rozhoduje? U 406 je snad interval od vypnutí motoru, ale na novějších už je nějaká hodnota napětí ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...