Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika lexia


richmond

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...

máš špatný kabel, pokud ti některé 307 blbnou ;) levná varianta kabelu tohle dělá dost často.

 

Proč chceš nutně používat PP2000? pokud je možnost jen PP tak je plně dostupnej, pokud je možnost DB i PP, tak je PP ořezanej.. :) ale vždy s s tím dá udělat vše.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, mám pár otázeček, snad kdo ví, odpoví.

Potřebuju koupit diagnostiku, kterou budu schopen načíst chyby automatické/robotizované převodovky na Citroen C1. Běžnou univerzální diagnostikou se do převodovky nedostanu. Tak nějak jsem si vygůglil, že Lexia je to pravé. Předpokládám, že někteří lidé tady tuto diagnostiku mají. A teď ty otázky:

1.jde tou Lexií opravdu diagnostikovat převodovku? Je to přece jen spíše Toyota než PSA. Předpokládám, že to jde, ale chtěl bych si být trošku jistý než to pořídím.

2.asi bych koupil toto, viz link. Nemám čas čekat na číňany, musím to teda vzít dráž v PL. Jaké jsou hardwarové nároky? Mám někde celkem starý PC, ten bych si mohl na dílnu vzít a oživit.

3. zvládnu to namontovat a rozchodit i já jakožto nehekr?

https://allegro.pl/oferta/lexia-3-do-v-8-46-diagbox-pp2000-citroen-peugeot-9477274316

Upraveno uživatelem David 106s16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Havlicek.Lukas auto je ve stavu že nejede. Takže vozík, někam dojet, ZAPLATIT atd, minimálně dvakrát. Takže mi přijde rozumnější investovat do toho s tím, že to využiju i do budoucna, jednak na moje vergly, druhak i kolegové a kámoši mají auta z PSA.  Je mi jasné, že někdo kdo to umí, to načte a eventuelně pak nový díl (nejspíše aktuátor) nakalibruje za hodinku a já se s tím budu trápit dny, než to rozchodím a něco se s tím naučím, ale beru to jako "investici" do budoucna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to prave myslel tak ze zjistis jestli se do "Toyoty" lexie dostane kdyz jo muzes to pak resit dal

jinac zalezi co za NTB mas - ja mam nejake fujitsu 1,6 cca 500Mb RAM a jede svizne - instalace sice byla na 5 pokus ale povedlo se (ja teda kvuli starsimu kabelu resil PP2000 a Lexia 3) diagbox je jednodussi a na jakykoliv 32-bit system

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...