Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Diagnostika lexia


richmond

Recommended Posts

Ahoj klubaci,, mám problém s instalací pp2000 hledal jsem co se dá ale nějak jsem tenhle problém nedokázal překonat, byl bych rád kdyby mi tady někdo pomohl, mám nově nainstalované win XP. Právě abych měl noťas pouze na diagnostiku. Zasílám foto s problémem a Windows jaký mám.. moc děkuji za všechny rady snad nějaká bude.

IMG_20200602_151221.jpg

IMG_20200602_140841.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proc bych to delal ? psal jsem ze mam problem ?? neslo mi nainstalovat diagbox a pp2000 dohromady na jeden notas ., vzdy fungoval jen jeden program,  ze jsem se s tim mordoval celou noc pac jste mi nikdo nevedel odpoved .. tak se mi to nakonec povedlo to rozjet neznamena ze si s nekoho delam srandu, ale jak vidim tak tady ocividne, uz zadna klubova ochota neni.. myslim si ze jsem nic spatneho neudelal.. ale pokud ano moc se omlouvam a opravdu uz tady nebudu nic resit , opravdu to tady nema smysl jak vidim. takze baffy omlouvam se jestli si myslis ze mam cas na vtipkovani. promin

pro jine kdyby jste meli stejny problem, me tohle reseni pomohlo a zatim to takhle funguje

prvne nainstalovat na jiny oddil disku nez C:\ PP2000 (Peugeot Planet Office) ja ho nainstaloval treba na D: \

potom muzete instalovat diagbox ten se automaticky instaluje na C:\

 

 

Upraveno uživatelem Cybrexis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ahoj,

není tu prosím někdo z okolí Prahy - Příbrami, kdo by mi byl za rozumný peníz projekt diagnostikou 307SW 1.6 HDi 80kW (2008)? Mám klasickou antipollution fault, která mě kvůli nouzáku nepustí přes 3000rpm. Mechanik s nějakou běžnou diag mi vyjel chybu s měřením vzduchu, výměna váhy to ale nevyřešila a do dalších věcí se pouštět nechtěl, jelikož přesně nevěděl, co je vlastně špatně.

Předem díky za případné nabídky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem,zkoušel někdo diagnostiku Diagbox nebo PP2000 na nenovější Peugeot 508,mám sice v nabídce Peugeot 508 po faceliftu,ale jen předchozí verzi,která se vyráběla cca do 2018/2019.

Myslíte ,že bude tato diagnostika fungovat i na nejnovější verzi Peugeotu 508

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...