Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika lexia


richmond

Recommended Posts

V 11. 8. 2011 at 14:41, kutil1 napsal:

Jinak pánové, pokud by měl někdo problémy s Win 7 a zprovoznění Lexie,

tak ochotně předám zkušenosti, které jsem získal radami tady od kolegů a mým tak 20 ti hodinovým mordováním u notebooku. Už mám červené oči..

Prostě poradím s WmWare, instalací XP a také s ovladači notebooku pro flešku, síť add v XP spuštěné ve win 7.

Jen ještě nevím, jak mít pěkně XP přes celý monitor, full sceen to neudělá úplně a změna rozlišení grafárny také ne.

Zdravím, já bych určitě poradit chtěl.... 😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, baffy napsal:

Zajtra som v Malackách ,tak ak chceš a máš čas okolo obeda ,môžem zobrať kábel a noťas ,žeby sme to očekovali,prípadne sa pozreli na ten tvoj.

 

před 7 hodinami, baffy napsal:

Zajtra som v Malackách ,tak ak chceš a máš čas okolo obeda ,môžem zobrať kábel a noťas ,žeby sme to očekovali,prípadne sa pozreli na ten tvoj.

Pošli mi kontakt do správy na seba. Zavolám ti a dohodneme sa. Ďakujem ti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

PP2000 mam samostatne na windows xp, ak ho pripojim k autu tak mi nacita VIN ale dalej ma nepusti a prepne ma to do francuzstiny, a mal som auto u technika co robi v Peugeote a aj na jeho diagnostike mu to hodilo do francuzstiny a tiez nechapal, ze to sa mu este nestalo, preto najprv by som chcel poriesit tu cestinu lebo s francuzstinou mi je to zbytocne, a neviem ci sa mi oplati instalovat diagbox ked sa tu pise ze na auto ako mam ja r.v. 2001 je lepsie pouzivat PP2000

Upraveno uživatelem wonder74
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj . 
prosím, dá se přes diagnostiku zjistit množství chladiva ? Po zimě nechce chladit klima, tak bych rád zjistil zda to někama uchází nebo je tam něco jiného špatně. 
Hledal sem to ,ale nenašel - našel jsem jenom zajímavost , že na straně řidiče je teplota vháněného vzduchu mínus 30 . ASi něco špatně ? 
Díky
(407 SW , 2.0HDi ) 

20200516_100527.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...