Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika lexia


richmond

Recommended Posts

Ahojte, som tu nový a už si neviem dať rady s inštalaciou. Momentálne mám verziu 7,62, keď načítam auto, tak mi vin zapiše a dalej sa to nepohne, či lexia alebo scantool. možete mi prosim pomocť, nie som až taký borec v tomto, ale snažím sa. Ďakujem za každú radu, či pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skušal som 7.57 a stale to iste, no problém bude asi niekde inde. Po patraní som sa dočítal, že to bude fungovať len na Win7 32-bit, já mám Win7 64-bit a neviem, čo s tým. nie som odborník na počítače a neviem to rozbehať. Mám dva Citroeni, C4 Grand Picasso 2007 a C3 Pluriel 2003, ani jedno nejde. načíta len VIN a tam to končí.Kábel svieti  na zeleno, aj v ňom cvakne, ked sa to načítava , ale viac nič. Už, som s toho chorý, lebo sa s tým seriem, už tretí deň a výsledok stále rovnaký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte chalani, mám to preinštalované na Win7 32-bit, nainštalovaný DB 7.57 ale nechce sa mi spojiť s Citroen C3 Pluriel 2003. S C4 Grand Picasso 2007, nemam problém a nacital som všetko. Kde môže byt pri C3 problém??? Prosím o pomoc, potrebujem to vyriešiť, nakoľko som už dva krát neprešiel cez emisie a vymenených kopec veci. Auto mám dovezené a neviem ho kvôli emisnej prihlásiť. Už mi poslali z úradu papier, že mám 2 mesiace na odovzdanie protokolu o emisií, inak to postúpia do správneho konania. Prosím moc o pomoc s diagbox. Ďakujem.

Upraveno uživatelem Majo111
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nespojí ,znamená čo? Nenačíta si to automaticky VIN /treba skúsiť ručne/,načíta vin a nenájde ani jednu jednotku ,alebo,alebo ,alebo??? Možno skúsiť staršiu verziu ovládača ,prípadne diagboxu. Ročník 2003 ,tam by v pohode stačila lexia a možno práve tu je pes zakopaný ,funguje  ti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kabel je většinou se softem.. soft je cracklej, takže nemá žádnou hodnotu ;)  jak na něj spěcháš? budu příští měsíc objednávat pár kusů z číny přes DHL.. takže bych je tu v cca půl května měl mít ;) Kdyžžtak mi napiš zprávu a domluvíme se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj ChouLu.

Koľko vychádza ten kábel aj ten soft z Číny ktoré Ty ideš objednávať? Je to plná a plne funkčná verzia? Alebo je tu niekto zo Slovenska a najlepšie zo Žilinského kraja kto objednáva z Číny diagnostiky a kto by mi vedel niečo rozumné objednať alebo aspoň poradiť? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj ChouLu.

Koľko vychádza ten kábel aj ten soft z Číny ktoré Ty ideš objednávať? Je to plná a plne funkčná verzia? Alebo je tu niekto zo Slovenska a najlepšie zo Žilinského kraja kto objednáva z Číny diagnostiky a kto by mi vedel niečo rozumné objednať alebo aspoň poradiť? 

ChouLu ďakujem Ti veľmi pekne za Tvoju odpoveď a však ak sa mi neozve niekto tu zblízka tak sa dohodneme potom keď budeš tie diagnostiky objednávať 😉 Odkiaľ z CR si?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...