Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika lexia


richmond

Recommended Posts

Zdravím.

Měl jsem váš problém s win7 u mně byl problém v programu na virtuální mechaniku.

Přes daemon tools instalace v poho...

Ale mam jine problémy....😕

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den.

Omlouvám jestli budu opakovat neco co se tu řešilo.

5 let zpátky jsem koupil Lexia 3 samozřejmě Čína.Nainstaloval a připojil jednou k autu.

No a teď po pěti letech jsem to nainstaloval ale nemůžu se připojit ke dvěma různými auty(206, 407).

Widle 7 čistě, net pouze na instal daemon tools, pote vypnut. Instalace 7.02 snažím se rozchodit alespoň ji pak budu update. Po připojení je ovladač detekovan, dioda svítí, Interface check detekuje kabel. Ále když připojím k autu nic... 😕 

Nevíte někdo prosím co a jak? 

Ještě mně napadlo že je mrtvá koncovka která ce připojuje k OBD.

Děkuji.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muze byt mrtva - koukni dovnitr uz to tu jeden clen resil ze byl ulomeny z DPS

jo jinac 2.15 rano ja privalil teda z prace - se lidi posrali a v tom necasu chteli vsichni cestovat 🤣 takze sem musel na 4 hodinky do prace

ale vysledek je takovy ze momentalne mam diagbox hozeny na W10 verze 7.57 cestina - kabel se pripojil ale bez auta se dal nedostanu
ale normalne v programu se pohybuju a vyhledava to jednotky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UEFI a SSD s tím vůbec nesouvisí. Jak nainstaluješ Windows 7 (musí být 32bit pro tyhle starý verze DB/PP/LEX), tak už je to pak jenom o samotným programu, který se instaluje jako každej jinej. Internet vůbec nepotřebuješ. Jenom asi máš nějakou špatnou verzi té instalačky, protože většinou máš všechno potřebný v jedné složce (včetně DaemonTools, včetně instalakčy netframework atp.). A je tam většinou i readme.txt, který ti přesně řekne, bod po bodu, jak instalovat. Interface nepotřebuješ připojovat ani při instalaci, ani při update. Wifi ani Lan nepotřebuješ (jestli má noťas LAN, tak při instalaci WIN7 si najde ovladač sama většinou). Lepší noťas, nevim co máš, ale všechny 10let starý krámy to zvládají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mi vysvetli jednu vec
stejny PC stejny HW - instalacka 2 ruznych W7 32 bit 2 ruzne instalacky diagboxu ani jedna to nedala
nainstaluju W10 a pouziju prvni instalacku a najede ??

navic ferinko pise ze diagbox jede i na 64 bit W10 coz me se na mem druhem PC nepodarilo ani s jednou instalaci - a tam je prave UEFI bios a SSD disk (ale ted premyslim ze to bylo mozna malo volneho mista)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochopil jsem z toho akorád to, že ani jedna instalačka DB ti nefunguje. Tak bude problém asi s tím. WIN 10 nezkoušej, nesmysl. Základ je noťas s WIN7 32bit, nainstalovaný drivery (hlavně od chipsetu, gpu). SSD s tím nemá co dělat, funguje to jak na HDD i na SSD. No a pokud dáš všechno tohle do kupy (funknčí noťas), tak další část je diagbox. Ty musíš sehnat komplet balík se vším všudy, ne nějakou osamocenou instalačku, protože to jinak budeš zkoušet donekonečna. V tom balíku je většinou všechno od A-Z včetně instrukcí v readme. Když koupíš kábl, tak máš k tomu i sw na cd, to už nemáš?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zkus nainstalovat do WIN7 driver na chipset pro tvůj notebook a nebo ho nech šrotovat na netu, ať si nainstalovuje nejnovější aktualizace prvně (přes windows update, trvá to dlouho). Rychlejší je vyhledat drivery k notasu na strankách výrobce, pak nainstalovat netframework 4 a novou javu. Pak to musí šlapat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jakou dobu se snažím nainstalovat diagnostiku do notebooku. Zkusil jsem to s win 7 32b diagbox 6.0.1

Teď jsem to zkusil po vzoru @Havlicek.Lukas na windows 10 32b diagbox 7.xx

V obou případech mám interface ve verzi INIT KO.

instalace jinak proběhla v pohodě i aktivace. Pouze tohle mi prostě nejde. neví někdo v čem může být zakopaný pes? 

EDIT: Jediný vykřičník co v pc mám je na chipset to teď řeším tak jestli to nemůže mít na svědomí právě to. Ovladače USB jsou jinak v pořádku 

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to nainstaloval zapnul a az mi to psalo ze chybi kabel tak sem ho pripojil tot vse

Tak sem asi neco posral kabel nedetekuje VIN cislo vozu

Po zadani rucne napise "neprobiha komunikace"

14:15 - aktualizace na verzi 7.62 a zacalo to psat 

15827227269661253394266.jpg

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...