Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika lexia


richmond

Recommended Posts

tak sem probehnul poslednich asi 20 stranek tohoto vlakna a nejak sem nezjistil muj problem a vlastne ani presny postup instalace (pokud to teda neni nekde dal)


Windows 7 32 bit uplne cistej novej
Firewall vypnuty
antivir zadny
LAN kabel - pripojeny / odpojeny ??
WI-FI nemam skousim to na malem stolnim PC
diag kabel se pripojuje pred instalaci nebo po ??

instalacka z internetu verze 7.83 instalovana dle video navodu/ pdf navodu (zacne to verzi 7.02 a pak tam je milion updatu)
instalace probehne bez prihlaseni bez dalsiho nastaveni
diagbox se otevre jen male cerne okno ktere nema psanou zadnou verzi a ani nereaguje na nic nez tlacitko minimalizovat

 

a tady sem jaksi skoncil  :myslim  :myslim



 

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7.02 išla v pohode? Dokašlali to až upgrady ? Pri inštalácii musí byť zapnutý adaptér wifi alebo LAN.....pripojenie nemusí byť funkčné. Kábel sa pripája až po nainštalovaní.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave ze ta prvni uz nedovoli to prihlaseni a kdyz to nenabidne uz prvni verzi nema smysl se pokouset delat aktualizace

podle videa/ navodu je potreba v prubehu instalace zadat ty ruzne udaje - a to mi prsote instalacka nenabidne
premyslim nad variantou od nekoho stahnout uz nainstalovanou diag a jen to presunout do meho PC

premyslim jestli to muze delat ta verze windows 7 (SP1 nejde uz nainstalovat online)

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@baffy správce nespravce jak staženou z netu tak od @ferinko2 (dekuju za diagbox) ale proste na 2 ruznych W7 to nereagovalo -- cca 5x cista instalačka --

ze vzteku sem tam hodil W10 32-bit a najednou se aplikace umoudřila a zacala delat to co ma !!!

( premyslim co ve W7 chybí a ve W10 to je )

 

image.thumb.png.6b4e8c0e89391b9892e8af56099d2f65.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Péťa to mě spíš sedí ty 7dmicky ale jestli to jde tak je to jediné dobře, vím že u XP jsem musel doinstalovat framework tak je možný že u Lukáše to taky může dělat problém.

Ještě mě napadlo zda to neinstaluje na SSD disk, ten mi udělal v tom největší paseku ale já to dělal ve VM ware

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...