Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika lexia


richmond

Recommended Posts

Honza.. aktivacia PP je až na konci pokial viem, mne to sekne hned nazaciatku po 10s,

presne ako píše Baffy,   pplanet v Diagboxe je okresaný oproti klasickej verzii a moc si s ním nepomôžeš u starších áut.

Upraveno uživatelem migel007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, inoxing napsal:

@baffy Zatím jsem si nevšiml, že bych byl někde limitovaný s PP nebo v Lexii s DB ver.8.xx. Zkuste mě to popsat, zajímalo by mě, kde narážíte na problémy.

Ahoj ,napríklad v nedeľu som sa snažil verziou 7.83 nakódovať tempomat v 407 z roku 2005 a diagbox ma automaticky presmeroval na pplanet ,kde mi pri celkovom teste zobrazilo dve jednotky: BSI a RJ motora. Tu som si mohol akurát prezrieť konfiguráciu ale konfigurovať mi to nedovolilo.Skrátka keď si takéto auto otvorím v starom pplanete je to tam cakom-part. Neviem ,možno sa dá namietať ,že mám niečo špatne špatne nainštalované ,možno mi len chýbajú nejaké updaty pre pplanet,neviem ,ale viem že som si s ním nepomohol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@baffy Čau, no je to zajímavý. Takhle se mě nikdy DB nechoval- že by mě automaticky přesměroval na pouze DB nebo pouze na PP. Zadám auto (případně VIN a OPR; hlavně u Citónů) a pak mám na výběr (DB a PP nebo DB a LEX). Když třeba u CANCANu vlezu do PP, tak se to chová podobně (najde jednotky, pouze nějaké) a je to úplně ořezaný, skoro nic nenastavím. Vlezu ale do DB, zvolím ho a jede všechno.

Opačně, u staších CANVAN, mám rovněž na výběr DB a PP/LEX. Vím, že na auto roku 2002 nemůžu jít s DB, tak automaticky volím PP/LEX. Jinak se chová DB stejně- nenajde vůbec jednotky nebo jenom motorovku a BSI. Testovaný to mám na XY autech 99-2015.

Třeba kdysi jsem se setkal s tím, že jsem nemohl nakódovat AUX u RD4 na CANCANu s verzí DB 7.02. Viděl jsem kódování, změnil jsem, ale při potvrzení mě to vyhazovalo s chybou dálkového kódování, ale přitom všude jinde šlo všechno měnit a potvrdit kódování (i v tom blbý rádiu jsem odkódoval bezproblému AM rozsah, aktivní anténu a já nevím co), ale AUX ne a ne. Aktualizoval jsem na 8.xx a najednou to šlo (i 7.57 neměla problém). Prostě nějakej bug nebo co já vím... A to bylo auto rok 2006, takže DB ver.7.02 už byl dávno novější. No bug no.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, inoxing napsal:

Opačně, u staších CANVAN, mám rovněž na výběr DB a PP/LEX. Vím, že na auto roku 2002 nemůžu jít s DB, tak automaticky volím PP/LEX. Jinak se chová DB stejně- nenajde vůbec jednotky nebo jenom motorovku a BSI. Testovaný to mám na XY autech 99-2015.

 

 

OK a v tomto prípade ti pplanet zobrazí všetky jednotky a pracuješ s ním ako s klasickým pplanetom ,alebo je to obdobné a dovolí iba niečo?

Upraveno uživatelem baffy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 2. 2020 at 22:31, HonzaZ napsal:

Také jsem měl 7.83 a z důvodu který uvádíš jsem to přeinstaloval na verzi 7.57. Ta je bez problémů, ovšem auta maximálně ročník 2014.

Noo ,ja som tiež všetko riešil na 7.57 ,ale potreboval som nakonfigurovať smeg+ a na nete som sa dočítal,žeby to 8.19 mala zvládnuť ,mno bohužial ani ťuk je tam treba online a nechce sa mi to preinštalovávať nazad .Čo sa týka inštalácie a netu ,nikdy som notebook neodpájal a nemal som žiadny problém.Jediné čo som musel ,bolo rušiť automatické vyhladávanie updatov. Prečo je potrebné odpojenie od netu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...