Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika lexia


richmond

Recommended Posts

Zdravím, chcel by som sa opýtať, ak mám Peugeot 3008 II, mám kábel a oficiálny diagbox V9.56 myslím so zaplatenou licenciou, či je možnosť niekde povoliť adaptívny tempomat ak si zoženiem radar, ďalšia vec čo by som chcel nejako zapnúť je dynamický režím volantu, síce som tam to nastavenie našiel aj prepol , ale nepodarilo sa mi ho uložiť, potom či je možné zapnúť funkciu Icokpit amplify, ak tam je fyzické tlačidlo pod krytkou, len nie je ta funkcia asi zapnutá.  Viem že som na to mal myslieť pri kúpe vozidla, ale nejako som sa upnáhľal, presvedčil ma trochu aj predajca, zobral skladovku a dnes to trochu ľutujem, už by som zobral určite GT Line s adaptívnym tempomatom a aj ďalšími spomenutými funkciami ktoré už tá výbava aj obsahuje.

Za pomoc ďakujem 

Upraveno uživatelem Davidtv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
V 14. 1. 2020 at 8:41, mk55 napsal:

...a viete ho poslat aj mne ?

(Pri instalacii mi skonci chybou...PrtScr v prilohe)

Dakujem za ochotu

Error.jpg

Zdravím.

Mám stejný problém. Nevím jak z toho ven. Prosím o radu co s tím a jak mám postupovat dál. Děkuji.

Bohumil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Len znova chcem pripomenúť , že ISO musíš otvárať vo virtuálnej mechanike,alebo napáliť na DVD, rozbalené v RARe to zas nebude fungovať !!!

Upraveno uživatelem ferinko2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak mi v pondělí také přišla  Diagnostika Lexia a včera jsem celý den strávil jejím zprovozněním. v 30 pinovém kulatém konektoru byl u jednoho pinu špatný kontakt. Vzpomněl jsem si na Honzu a jeho příspěvek a opravil. Zdá se mi že polovinu pinů podobným způsobem opravovali už čínani. Plast okolo některých pinů je celej ožvejkanej.Teď diagnostika šlape jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...