Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika lexia


richmond

Recommended Posts

Aha ja som bol v tom, že Lexia 3 treba mať nainštal. ako prvé, že je ako ovladač pre kabel a základný soft.

a že PP2000 a Diagbox je samotný soft na diagnostiku.

Čiže možem nainstalovať len Diagbox.. pojde aj bez toho hej ? 

Vyskúšam vďaka

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve vedlejsim vlakne si psal ze mas cestu kolem kolina - nepodival by ses mi na radio RD43 (cinska kopie) a naprogramoval to do C4 rok 2005 (lexie to nedava a diagbox Vena nevede :P)
staci jen RDS - popripade pokud to umi digitalni tuner a kouknout se na citlivost klasickeho tuneru :P a jeste tam neco bylo ale uz si nepamatuju co

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte všichni zde. V půlce prosince 2019 jsem si objednal Lexii přímo z Číny, doručila to Česká pošta teď v pondělí.

Jde prosím zkopírovat přiložené CD na flešku (to by asi mělo jít) a pak provést korektní instalaci do noťase z této flešky? Noťas nemá CD. Má s tím tady někdo zkušenost?

Dík za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, vedel by mi niekto pomocť kde by som vedel stiahnuť Diagbox dns mi z číny prišiel kabel aj s DVDčkami, ale ISO súbor nejde otvoriť, píše že je poškodený a bez toho sa asi nepohnem. Niečo som už aj posťahoval, ale nič z toho nejako nejde aj tak.

Ak niekto vie dorý zdroj, tak by som bol povďačný.

Ďakujem za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si chtěl v Diagboxu povolit CD měnič na mém autobusu (P807, 2.2HDi, r.v.2006, Full CAN), ale při zápisu konfigurace do autorádia RD4 mi Diagbox (V7.02) stále vyhazuje chybu dálkového ovládání.

Jinak ostatní funguje. Zkoušel jsem třeba deaktivovat AM pásmo a to prošlo.

DiagBox_Chyba.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...