Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika lexia


richmond

Recommended Posts

Zdravím, tak jsem po dlouhém uvažování objednal na aliexpressu diagnostiku.Čínani to posílali přes DetschePost,pak DHL a poslední článek byl PPL.Bohužel u PPL se zásilky ztratila a nemám nic. S PPLkou jsem chtěl zahájit reklamační řízení ale peníze by prý vraceli odesílateli, což nevím jak by udělali. Tak jsem na aliexpressu otevřel spor. Zajímavé na tom je že zásilka za 60 dolarů nešla vůbec přes českou celnici.Na teplickém depu jsme byli tři kterým se u nich ztratila zásilka.Tak pozor na ně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem kupoval minulý týden z ali, na výběr bylo koupit z Číny, ze skladu v ČR, Německu, pak asi v Rakousku a Polsku. Nechal jsem si to poslat z ČR, PPL za 3 pracovní dny balík přivezl, takže za mě spokojenost. Rozdíl v ceně z Číny a ČR byl 2 dolary :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 11. 2019 at 13:45, Bruttus napsal:

Není problem, je to jenom informace jak funguje PPLka a že ne všechny zásilky jdou přes českou celnici.

Co je u tebe Česká celnice? DHL má svojí celní zónu a clí tu zásilku už během cesty pokud je potřeba ;) Pokud bylo na krabici na FA do 20 USD i s dopravou, tak DHL neřeší clo a pouští do volného oběhu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zdravim, ma niekto osobnu skusenost s PSA-COM Bluetooth Diagnostic Tool PSA COM BT OBD 2 "

(PSA COM Bluetooth Interface OBD2 Diagnostic&Programming For Citroen/for Peugeot Replace of Lexia 3 PP2000 PSACOM PSA-COM Code Reader)

Da sa to kupit za necelych 30 USD. Oplati sa to ?

Dakujem

BT PSA.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Vas, prajem všetko dobré v Novom roku.

prosím o radu.

Lexia 3 sa mi nainštaluje a pri prvom spustení, ako kliknem na žltú ikonu Lexia 3,  začne sa aktualizovať a takmer ihneď na ploche zobrazí hláška Aktualizace pres internet nebyla správne ukončena. 

Skúšal som inštaláciu na Wind7 32 aj 64bit, skúšal som aj stiahnuty soft z internetu aj na CD priloženého k tomu a vždy tá istá hláška. Je jedno či tam doinštalujem update alebo je to len základ prvý program. Internet zapnutý aj vypnutý, antivirus vypnutý a stále to isté, Zložka version na C txt je vytvorená.

Neviem s tym pohnúť ďalej, ďakujem za každú radu,. Foto v prílohe

IMG_20191231_204436.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...