Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika lexia


richmond

Recommended Posts

 Nabootovat z DVD a pak naformátovat a instalovat čistou instalaci WIN  32bit. Potom tu čistou instalaci pomocí nějakého softu zálohovat na USB disk a hrát si s diagboxem. V případě potíží s diagboxem se můžu vrátit během pár minut zpátky na WINDOWS (čistý) a opět zkoušet.

Jinak podle mě, ten kdo nezvládne instalaci Windows, tak ať se raději ani nepouští do instalace diagboxu, protože to tady zbytečně zaplní nesmyslnýma otázkama.

Upraveno uživatelem Marianos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Marianos napsal:

 Nabootovat z DVD a pak naformátovat a instalovat čistou instalaci WIN  32bit. Potom tu čistou instalaci pomocí nějakého softu zálohovat na USB disk a hrát si s diagboxem. V případě potíží s diagboxem se můžu vrátit během pár minut zpátky na WINDOWS (čistý) a opět zkoušet.

Jinak podle mě, ten kdo nezvládne instalaci Windows, tak ať se raději ani nepouští do instalace diagboxu, protože to tady zbytečně zaplní nesmyslnýma otázkama.

Děkuji za rady a omlouvám se že nejsem tak zdatný v počítačích jako ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Potreboval by som poradiť ohľadom upgrade Diagboxu. Aktuálne som schopný upgradovať Diagbox po verziu 7.40 a všetko funguje ako má (Win10 32bit). Akonáhle však urobím ďalší upgrade na 7.58 prí výbere auta v Diagboxe vyskakuje hláška Data connection error. Vidím, že tu píšete o verzii 7.57 ja mám len z 7.40 priamo na 7.58 (scary).

Otázka ešte ale je či mi to vôbec bude platné. Nevie niekto v akej verziu diagboxu potrebujem na P508 r.v. 2016 (facelift)? 7.40 verzia ho síce zdetekuje, ale polovicu RJ nerozpozná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj měl bych takový dotaz , mám lexii 3 a diagbox v07.57 verzí,funguje normálně ale jak mile chci nainstalovat pp2000 tak nejde jelikož mám Windows 7 64-bit ,je nějaká jiná možnost nainstalování pp2000 nebo nějaký jiný program co podporuje 64bit ? Zajímá mě jen jestli je nějaké řešení jiné než instalace 32 bit . Děkuji za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat jestli má někdo zkušenosti s instalací na notebook bez LAN sitovky? Mam novy notebook a tam je jen WiFi. Při aktivaci mi to pak hodí error protože nemám LAN síťovou kartu. Zkoušel jsem i virtuální karty ale s žádnou to nejde aktivovat (pokaždé dělám novou instalaci diagbox). Kdyby měl někdo nějaký nápad tak budu moc vděčný 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...