Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika lexia


richmond

Recommended Posts

Plnohodnotná Lexie a PP2000 jsou v Diagboxu do verze cca 5.29. Ve vyšších verzích 7.xx jsou už ořezané hlavně pro novější auta (např. P407) , která mají plnohodnotnou dia pouze v Diagboxu. Proto mám také dva noťasy, na jednom DB 5.29 pod W XP a na druhém DB 7.57 pod W7. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jaké máš auto, jak jsem psal číst a číst a potom ještě zkoušet různé verze, docela jsem z toho šílel a některé ECU mi to stejně nenačetlo !!! Jedině novější verze asi tak ...

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zdravím, chtěl bych si koupit diagnostiku co umí zapisovat hodnoty do řj. Jde mi hlavně o zapínání/vypínání airbagů, hlídání zapnutého pásu, povolení denního svícení, korekci stavu km, apod. Mám Delphi DS150e R2015 3 ale nikde jsem ty možnosti nenašel. Stačí mi jinej soft, kabel, nebo rovnou jiná diag? Díky za odpovědi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, Jestli někdo mezi Rokycanama s Hořovicema chce půjčit diag lexia, tak mám k dispozici... 

Nechci za to nic. mě bohužel jednotka na Lančii nekomunikuje

Nebo jestli někdo nemáte v okolí zkušenost, přijel bych si pro radu.

Vinko najde, svítí, při načítání cvaká, ale vždy z toho vyleze tohle...

Děkuji

diag.JPG

diag1.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Onehdá mi taky nešla načíst C8 a musel jsem ji číst jako P807. Tam to pak bylo v pohodě. Pokud jsi to nezkoušel, tak to zkus.
A ještě se podívej na pin 16 v diagnostický zásuvce - musí tam být +12V.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu zásuvku omrknu. Bylo by supr jen přikoupit kabel.

Přes peugota jsem to taky zkoušel, vždy jako u citrona to šlo jen v druhý z nabídky pod označením can. 807 CAN nebo C8 CAN a tam sem musel vinko zadat. Bez toho can, si to vinko našlo samo, ale už jsem se zas v nabídce dál nedostal.

Tak snad to bude kabelem, nebo pak už zbývá zkusit načíst jinej  tip auta, nebo zajet na origo diag někam k ektrikáři jestli mam jednotku v pohodě no...

Rozsvítily se mi pytle, před startem svítí stop, ale zatím jezdim. Už tu diag potřebuju jako sůl 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, jiri2105 napsal:

Tak na diag zásuvce jsem nic o 12V nenašel

V diagnostický zásuvce musí být trvalý + na pinu č.16 a spínaný + po klíčku na pinu č.1 . Bez toho ti diag nic nenačte . Zkus zkontrolovat pojistky F4 a F11 v BSI (v kastlíku spolujezdce)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím odborníky na diag. :papa potřeboval bych radu ohledně diag. Chtěl bych si pořídit diag a našel jsem inz. Od bratrů z východu :D nejspíš je to Čína. Máte někdo s tímto člověkem zkušenost a co ta diag bude mi chodit u 508 sw 2.0hdi 133kw  2015 ?

https://search.seznam.cz/?q=Diagnostika+planet&url=https%3A%2F%2Fautobazar.hyperinzerce.cz%2Fservis-diagnostika%2Finzerat%2F10954331-diagbox-2017-lexia3-peugeot-planet-full-chip-top-kvalita-nabidka%2F&data=lgLEEMwpaTFhi9ZwtWyuWXSPYYbEQHqXzzfaULm8fu6ZfWAvF_kHK-txXoNbR3plJcDUnxKdonJmuoLlyrWUyfuaWbnSvljsGKDkyfJHLr9-HJp4CujOXKoEYcQCO1SSxALiacQChPc%3D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...