Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika lexia


richmond

Recommended Posts

Zdravím ve spolek, tak dnes se k mému problému s diag připojit další zvláštní problém. Když pominu, že po 8 měsících používání jak pp2000 tak diaboxu se nedokážu spojit s auty komunikující přes van (p 406, 307, 607), pokaždé mě to napíše počítač neodpověděl, nebo tak něco, tak dnes jsem zkoušel napojit boxera 3, 2.2 hdi (motoru puma), zadal jsem vin. Dále diag napsala připojit redukci na pozici A, to jsem udělal, ale nenačetl jsem žádnou jednotku, ani jednu. Zkusil jsem přepnout na B (citroen), to už mě našla bsi, airbagy a cosi dalšího, ale hlavní řj motoru a abs, které jsem potřeboval to nenašlo. 

Setkal se někdo při připojování boxerů nebo jumperů s něčím takovým? verzi diagboxu mám 7.57.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že to není A-peugeot jak jsem si prvně myslel, mě došlo hned po neúspěšném spojení, proto jsem přepl na B a načetl alespoň pár jednotek, ale ne potřebnou řj motoru a abs, to by mě fakt zajímalo proč! (člověk si musí vypomoct další diag, měl jsem delphi i autocom). Každopádně vyzkouším jinší boxery. Zkoušel jsem automatiku, i výběr jednotek po jedné, ale stejně se nespojí. Vyzkoušel jsem různé verze diagboxu, 2 notebooky (win 7, 32bit, starý xp), stejně se nespojí. Čekám už na nějaký spolehlivý odkaz s kvalitním hardware a koupím ji ještě jednou, jestli to pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to o full chip nebo nofull chip. Kolikrát to číňani umí udělat tak, že ikdyž nejsou přítomny ty optočleny, kterým pak říkaj full chip, tak to nevadí a jede to přes tranzistory (místo dražších opto jsou tranzistory). FW kabelu je pak taky full chip a celkově se to tak tváří. Spíš sis dobastlil sw v komplu- nová verze apod. Píše se někde, že 7.57 je nejstabilnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no len to su dve odlisne veci VCI a 1279, na to aby mu korektne fungovala komunikacia pre JumperIII a Boxer III tak musi mat spravne fungujuci s1279, ak ma cinsky medziadapter tak tam vidi ti iste ako bez adaptera.....bez ohladu na to ci ma full chip ci lite verziu VCI, treba si obstarat s1279 zo spolahlive zdroja co aj funguje, nie sa tvari ze funguje 🤓

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám na vás prosbu. Pokouším se nainstaloval diagbox na Windows 7 profesional 64bit. Bohužel při aktivaci mi vždy napíše chybu0. V tomto vlákně jsem se dočetl, že se jedná o chybu vypnuté WiFi. Zkoušel jsem tedy WiFi zapnout, ale chybu mi to píše pořád.

Dále jsem se dočetl, že na Windows 7 64bit diagbox nefunguje. Můžete mi prosím někdo poradit, zda to jde nebo ne.

Jinak na jiném notebooku kde mám nainstalované Windows 7 32bit mi vše funguje.

Děkuji za rady

David

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už mám na tom notebooku dva operační systémy. Windows 7 64 bit a Windows XP. XP používám na PP2000 a Lexii. 

Při startu si vybírám zda chci Windows XP nebo 7.

Udělám to tak, že koupím noťas a na jednom budu mít lexii a pp2000. Na druhý nainstaluji diagbox

Upraveno uživatelem David1400
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...