Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika lexia


richmond

Recommended Posts

Tohle elektrokolego neřeš. Jezdi prostě a jednoduše stále u světel s volbou Auto a máš to. Dokud nebude tma - čidlo je na palubní desce vpravo v rohu pod předním sklem - denní svícení se Ti na potkávačky nepřepne a uvidíš všechno OK. Se ženou jezdíme na Auto pořád, přepínáme jen za hustého deště, když je ještě natolik jasno, že to čidlo nevezme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tady někdo z okolí Hodonína s diaboxem, který by byl ochotný se mnou vyzkoušet tu moji polonefunkční diagnostiku? stála nekomunikuje přes pp2000 se staršími auty. Dnes jsem proměřil i kabel, konektor k hardware, zkusil jsem i nainstalalovat diabox na jiný noťas, ale nic nepomohlo. Už sem z toho zoufalý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny tyhle věci se vyrábí v Číně .... Pak taky v Korei a podobně .... Každej si myslí že jen proto že je něco Německa značka tak se to v Německu vyrábí 😂😂😂 viz Apple a Samsung jedna továrna dvě značky země ...  Korea :D

Rozdíl mezi kvalitou a "Čínou" je ve výstupní kontrole .... Pod německou značkou koupíte to co prošlo kontrolou na 1 .... Mimo značku koupíte buď kus kterej neprošel kontrolou kvality nebo kus kterej oficiálně vůbec z továrny nevylezl .... A podzemím se dostal na Alibaba store 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 12. 2018 at 8:44, dracekvo napsal:

Já se právě ptám. Jeslti pro software diagbox je nutný speciální hardware. Nebo k tomu stačí třeba obyčejný VAG kabel?

Podle toho se pak zařídím.

VAG? Vážně na Frantíka ? :D jestli tenhle dotaz myslíš vážně tak se do toho vůbec necpi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Daniel_106 napsal:

VAG? Vážně na Frantíka ? :D jestli tenhle dotaz myslíš vážně tak se do toho vůbec necpi. 

Nejlepší je srážka s blbcem, ten vždy dokáže pobavit den :D

V sobotu sem navštívil v Humpolci v Peugeot servis zkusit se zeptat, jestli s tím něco dokážou. Větší neochotu jsem vživotě neviděl. Ty protáhle xichty a pohledy co si to vůbec dovoluju tam v sobotu otravovat, když mají sobotní veget.

Nebyl by tu někdo ochotný z Vlašimska se mi na to podívat?

Upraveno uživatelem dracekvo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to se mám jako nechat urážet nějakým troubou co si myslí, že sežral všechnu moudrost světa co jen uráží a k věci nic nenapíše?
Odkud mám asi vědět jakej protokolo podporuje Peugeot? K čemu pak jinak slouží fórum? Abych se na něco zeptal a místo odpovědí se dozvěděl, že sem blbej a mám se na to vy....?

Jemu si dal trest taky, nebo jen mě? hmm? Já s urážkama nezačal ....

Upraveno uživatelem cocomoon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mi strašně vadí. IP adres mám hafo :D Navíc celá tahle komunita je nějaká divná. Jak forum, tak servis. Holt masová značka pro pepíky. Tohle se u Subaru nikdy nestane. Jak na klubu, tak v servisu. Toto je můj poslední peugeot v životě. Holt sem si nevážil toho co sem měl. Příště zůstanu věrnej značce. Všude jinde je to popravdu o dva řády horší.


Já se urážet od nějakýho trouby s 3 příspěvkama rozhodně nenechám. Braň si ho Hurvajz jak chceš a mě si banuj podle libosti.

Upraveno uživatelem cocomoon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to asi vyřešil opravdu bylo potřeba mít novější verzi Diagboxu pro spojeni s Boxerem III verze 7.83.

Ale teď řeším jiný problém, diagbox i lexii se mi podařilo nastavit do CZ ale PP2000 nejde protože jsem zjistil že ve složce DICO chybí soubory pro CZ (thesauCZ.dbz) nemáte je někdo náhoduo, že bych je tam dodal pokud to tak půjde?

Edit: Lokalizace :

Tak vyřešeno lexia má zkratku CZ , ale PP2000 má koncovku TC :) :) takže všechny návody byly zavádějící.

Upraveno uživatelem Chosse12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...