Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika lexia


richmond

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

zdravím Vás, už se nějaký ten den snažím nainstalovat diag box 7,01 a stále bez úspěchu pročetl jsem tady vše zkusil vše a stále nic,

mám win 7 32bit, sp1

na ploše mám soubory iso jak ferinko222 diagbox 7.02 tak i Diagbox V7.02 already patch, používám na to UltraISO,  v ultra isu dám, nastroje/pripojit k virtuální mechanice/ zvolím soubor  z plochy /připojit/ a nakonec lupa a spustí se instalace, po nainstalovaní a zadaní scary01 vyskočí chyba 0, chybná aktivace

internet vypnutý i firewall, bez antiviru, holý win 7 sp1 32bit

Upraveno uživatelem extom86
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Internet som pri inštalácii nikdy neriešil,podla mňa je to jedno. PC musíš skrátka vyčistiť tak ,aby tam nezostata ani stopa po predošlej inštalácii.V registroch si odstrámil čo? Vieš mi ich pomenovať respektíve urobiť printscreen po vyčistení? Mno a samozrejme že musí byť prázdne aj céčko ,aj program files

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni. Celý sem to přelouskal,ale raději se stejně zeptám.Prosím vás,když si objednám dia co sem házel Leoš,rozjedu to na Win 8? Je tu toho tolik,že si skoro nepamatuji co bylo o 10 stránek dál. Tak sorry za dotaz. :) Měl bych to na 106ku r.v. 2002 a 407ku 2005. Oboje benzín.Jde mi jen o načtení a případné mazání chyb. Do nějakých větších akcí se v plánu pouštět nemám. Zdraví Petr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem ktorá to je "tuhle" ,ale ak si kúpiš diagbox určite ti pôjde na 32 bit systéme a je jedno či to je  7 ,8 ,10 :D  Mimochodom ,nechcem robiť reklamu ,ale sú tu chalani ktorý kábel predávajú.Ja osobne by som išiel touto cestou ,ako sa spoliehať na nejaký obrázok a čakať čo to ten číňan pošle :D  :D 

Upraveno uživatelem baffy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar ľudia, potreboval by som poradiť s tým že potrebujem poriešiť diagnostiku na koncern psa ale takú s ktorou by som vedel robiť ale že skoro všetko ako napr. doplnenie adblue na aj na úplne najnovších modeloch. Čiže niečo ako origo diagnostiku od psa. S tou lexiou 3 a diagboxom by to šlo? Proste portebujem robiť skoro profi veci. Vopred Ďakujem za odpovede. 

Ps. Cena zatiaľ nieje dôležitá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...