Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika lexia


richmond

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

potřebuji prosím pomoct, mam již dia kabel  a dnes jsem ho poprvé použil úspěšně s Diagboxem verzí 5.43 na voze 307 sw r.v. 2004 avšak nenačetlo to jednotku ABS/ESP hláška tuším nenalezeno jednotka se teprve zavádí, tak jsem chtěl na jiný HDD nahrát diagbox verzi 7.02 (možná tam to to abs/esp najde) nainstaloval jsem XPčka a po instalaci diagboxu 7.02 jsem zvolil aktivaci, zadal jsem heslo scary01 a vyhodí to chybu 0 neplatná aktivace, setkal se stím prosím někdo? zkoušel jsem to i na win7 a to stejný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 6. 2018 at 19:17, Leos napsal:

Ahoj všichni,

také jsem se rozhodl koupit diagnostiku. Objednal jsem na Ebay.com z Číny za necelých 1600,- Kč, poštovné zdarma, full chip 7.83. Včera po 20 dnech přišla. Zásilka obsahuje všechny kabely a instalační DVD s návodem + video-návodem a s hesly pro jednotlivé aktualizace. Nainstaloval jsem na W10 64bit, jen u setup a aktualizací jsem zapnul zpětnou kompatibilitu s W7  a vše proběhlo na poprvé úspěšně :-) 

Ahoj Leoši, mohl by jsi mi poslat link na stránku s tou tvojí koupenou diagnostikou?  Protože u většiny nabízených jsou dost nelichotivé komentáře od zklamaných zákazníků.

Dík

Upraveno uživatelem vodník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

čus lidi, nenašel by se někdo v okolí KH, kdo by poradil s diagnostikou? Diagbox jsem nainstaloval na win xp. Program běží v pohodě, ale pořád to píše připojit vcs zařízení, nebo tak nějak. Ovladače jsem na kabel zkoušel instalovat, ale nějak to nepomohlo. Momentálně mám verzi 7.44. Ještě budu zkoušet zjistit verzi kabelu, ale údajně by měla být "C"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...