Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika lexia


richmond

Recommended Posts

před 55 minutami, Leos napsal:

Když spustím Diagbox a vyberu auto, tak mám na výběr Diagtool nebo PP2000. V tomto případě je přece PP2000 součástí Diagboxu ne?

Podle mne není PP2000 součástí DiagBoxu, akorát se z rozhraní DiagBoxu spustí, ale je to samostatný program (alespoň dříve to tak bylo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, HonzaZ napsal:

Ať je to tak nebo tak, nejdříve se spustí diagbox a až po výběru auta je volba DB nebo PP2000. Instaluje se také pod diagboxem. Ale o tomto toto vlákno není. Jde o to, že se sice nainstaluje DB, PP2000 i Lexia, ale pod W10 64 bit se spustí pouze DB. 

Tak jsem nainstaloval virtuální PC s W7 32bit a vše funguje, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zdravím, mám taky problém s diag  PP2000 v.09.B (22.14), kabel mám APPLI_XS_Fuji_P106138A V4.2.2@ACTIA 09.04.09 serial 963830 B. Běží to na WXP kde nejsou jiné programy. Problém je ten, že dříve diag fungovala. Nyní se nespojím se žádnou jednotkou. Občas se stane, že po zadání DAM si to vyčte VIN ale jen někdy ale pak se to stejně se žádnou jednotkou nespojí. Jedná se o P406 2,2Hdi rok 2001 ještě kulaté páčky. Přeinstaloval jse PP2000, dokonce nainstaloval i na jiný ntb ale problém přetrvává. Změřil jsem průchodnost z tištˇáku přes kulatý konektor až na zástrčku diag a vše v pořádku. Na zásuvce v autě se mi také zdá vše OK. Kostru , plus a plus od klíčku tam mám.  Jen jestli mi někdo poradí proč se to nespojí např. s ABS nebo Airbagy, které jak jsem zjistil jsou na jiných PINech zásuvky. Jestli může vzniknout na autě problém že to nevidí žádnou jednotku. 

Tak nakonec to nechodí ani na jiné 406

Upraveno uživatelem Pipos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...