Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika lexia


richmond

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Ahoj,

mám kabel Lexia3, byl typu B, provozoval jsem jej s Diagboxem 5.29 an WinXP, vše OK. Přehrál jsem jej na typ C a mám na Vás prosbu, kterou verzi SW k němu mám použít?

Něco z řady 7.xx nebo dokonce vyšší? Je toho všude strašně moc a nemám čas a ani náladu to všechno zkoušet. Díky za konstruktivní radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni,

také jsem se rozhodl koupit diagnostiku. Objednal jsem na Ebay.com z Číny za necelých 1600,- Kč, poštovné zdarma, full chip 7.83. Včera po 20 dnech přišla. Zásilka obsahuje všechny kabely a instalační DVD s návodem + video-návodem a s hesly pro jednotlivé aktualizace. Nainstaloval jsem na W10 64bit, jen u setup a aktualizací jsem zapnul zpětnou kompatibilitu s W7  a vše proběhlo na poprvé úspěšně :-) 

Upraveno uživatelem Leos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se asi radoval předčasně. Dnes ráno jsem připojil diagnostiku k autu a po načtení VIN se mi nabídl DIAGTOOL a PP2000. Diagtool se vůbec nespustí a PP2000 vyžaduje kod DAM. Po zadání DAM kódu to skončí a dál se už nic neděje.

Buďto je problém v instalaci do W10, což se mi moc nezdá, nebo diagnostika neumí P307HDI. Někde jsem četl, že s P307HDI mají čínské diagnostiky problém. Nemáte s tím někdo zkušenost? Předem děkuji za pomoc.

Upraveno uživatelem Leos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...