Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika lexia


richmond

Recommended Posts

Dobrý den chtěl bych se zeptat jaká verze lze provozovat diagbox v cz + co nejnovější.

Známý mě poprosil zda bych mu zprovoznil diagnostiku kterou si pořídil z aliexpres je to revize C a měla by to být plně obsazena xs evolution

Teď je tam nainstalovana funkční verze 7.62 od scary01, ty další se mi už pak nepodařilo zprovoznit. 

PS: Jedna se mu o to zda s tím půjde diagnostikovat peugeot boxer modelový rok 2016 

Předem moc děkuji, pročetl jsem skoro celé vlákno možná jsem odpověď přehled jestli tam někde byla. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není zač, problém je že poslední dostupná verze kterou lze bez problémů nainstalovat je 7.83 a u ní už nelze u novějších aut provádět konfigurace některých počítačů. Měl jsem ji, ale nakonec jsem se vrátil až na 7.57 která chodí spolehlivě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ahoj chlapi, potřeboval bych radu, jestli jste se někdo nesetkal se podobným problémem. Mám jako většina z vás diagnostiku z Číny, nainstalovaný PP2000 a normálně to šlapalo, až teď se nemůžu připojit k autu. A problém je v tom, že mi padá spojení s interface. Vždy jsem používal interface chacker, aby se mi na něm rozsvítila ta zelená kontrolka, to i teď v pohodě funguje, vidím to ve správci zařízení, ale jakmile spustím PP2000, tak najednou pc udělá "klink" a interface ze správce zmizí (zelená LEDka na něm ale pořád svítí). I když kabel odpojím a dám ho opět připojit přes chacker, tak jakmile udělám další krok v diagnostice, tak to zase vypadne a vždy mi píše "Peugeot Planet interface není připojeno k PC". Zkusil jsem přeinstalovat ovladač, i znova PP2000 nainstalovat, ale žádná změna k lepšímu. Nevím jestli je to nějaký problém se software, nebo šel do kytek ten interface kabel a zrovna bych to teď potřeboval funkční. Neporadíte někdo? Nebo není tu někdo z okolí ( Kroměříž, Zlín, Přerov, ...) s diagnostikou, u koho bych mohl zkusit ten kabel jestli je OK, nebo na to spolu mrknout??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ahoj,

v 2014 jsem koupil dia s redukcí 9780.Z5 Actia PSA XS evolution.

Přeinstaloval jsem ntb a nemohu najít medium s programem. Prosím jakou verzi Diabox k tomu potřebuji.

Ocením pomoc. Web moc funkčních linků nenabízí.

Upraveno uživatelem Pavel11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte priatelia, mám Lancia Phedra 2,2JTD 2003, mal by to byť prezlečený Peugeot 807, motor je v tom peugeot 2,2 4HW. Cez Delphinu som toto auto napojil ako 807ku bez problemov. Preto sa chcem opytať ci by to slo aj cez PP2000ku ak by som kupil kabel z aliexpressu? Ak ano na co dat pozor pri vybere (musi byt full chip a C revizia ak som to spravne pochopil?). Nema niekto z okolia Zvolena alebo B.Bystrice či Krupiny takyto kabel na odskusanie ci by to slo? Ak to pomoze VIN vozidla je ZLA17900013142038. Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Caute. Mam take ten samý problém. Diag se mi normalne pripojila k autu. A ted mi  s autem nekomunikuje (neprobiha žádná komunikace) zapojeni do obd notebook zaregistruje (pripojeni zvuk usb), na diag dioda sviti. Ale aplikace pise neprobiha komunikace. V07. 57 P407 / na boxerovi to samé. - preinstalace ntb nepomohla (win7). Díky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...