Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika lexia


richmond

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Ahojte chcem si kupit PP2000 z ebay alebo aliexpresu potrebujem to hlavne na moj pug 306 hdi r.v. 2000 ale urcite by som s tym robil rad aj ine auta tu v okoli 
otazka znie ze aktualna je verzia Diagbox V7.83 Lexia3 

je este stale dost dobra aj na starsie auta ? Ma nejake vyrazne nevyhody oproti starym verziam ?
Dakujem za odpovede :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj  , mam interface 921815 C  , s PSA interface checker mi rekl ze mam V 4.3.2   Actia  03.01.14  ale driver tam na to neni  - APLLI software  , nemohl by me nekdo poslat V 4.3.2  Aplli software  je  umistena APPLIC LEXIA MAJAPPCOM APLLI software  ,  nevim jestli to vubec pomuze ale diagnostika mi nejde  7.58 mam nainstalovano co je maximum na tento interface 4 .3.2 , pomohl by me s tim nekdo , napiste mi poslu valm email nebo mi to poslete primo na   rudolfsindelar AT  BK  dot  RU 

Upraveno uživatelem Rudolf163
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 2/5/2017 at 9:17 PM, Vlado81 said:

 

DiagBox v7.02 => Lexia Softwae Version= 500.46 & Lexia Interface Firmware = 4.3.0
DiagBox v7.57 => Lexia Softwae Version= 500.66 & Lexia Interface Firmware = 4.3.2
DiagBox v7.58 => Lexia Softwae Version= 500.66 & Lexia Interface Firmware = 4.3.2
DiagBox v7.62 => Lexia Softwae Version= 500.68 & Lexia Interface Firmware = 4.3.3
DiagBox v7.66 => Lexia Softwae Version= 500.68 & Lexia Interface Firmware = 4.3.3 (.NET 3.5 is needed)
DiagBox v7.74 => Lexia Softwae Version= 500.70 & Lexia Interface Firmware = 4.3.3 (.NET 3.5 is needed, run as Administrator or XP compatibility)
DiagBox v7.76 => Lexia Softwae Version= 500.71 & Lexia Interface Firmware = 4.3.3 (.NET 3.5 is needed, run as Administrator or XP compatibility)
DiagBox v7.77 => Lexia Softwae Version= 500.71 & Lexia Interface Firmware = 4.3.3 (.NET 3.5 is needed, run as Administrator or XP compatibility)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, ale nemáš spíš špatně nainstalováno, resp. špatnou aktivaci? Ještě se mi při instalaci DB nestalo, že by se automaticky nenainstaloval driver pro kabel. Firmware se automaticky aktualizuje podle verze DB až do verze FW 4.3.3. Od verze DB (tuším) 7.82 se musí FW 4.3.4 nainstalovat ručně. To platí pro full chip verzi kabelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Mohl by mi prosím někdo poradit. Koupil jsem tuhle diagnostiku http://s.aliexpress.com/J3Aj6fmu. Nainstaluju, potom upgrade az do verze 7.57. Nevim proč ale upgrade 7.57 to 7.58 mi nejde na win7 32 spustit. V ovladačích po připojení interface vidím, ale po připojení k autu píše u vseho, že nelze spojit, nebo něco takového. Nevíte někdo kde by mohla být chyba? Ve spodni liste mam ikonku sim aplocation a ta je pořád červená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...