Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika lexia


richmond

Recommended Posts

Ak prebehla inštalácia v poriadku tak nie. Skús ešte opravu poklepom :D,stáva sa že niektoré relé zostane zalepené ,alebo je ten kábel jednoducho na .....

Premeraj ešte dráty od koncovky OBD až k plošnému spoju ,či sú všetky cesty prechodné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi je tady toho milion a nemužu se dočíst toho, co hledám.. Potřebuju nainstalovat diagbox na windows 10. Je to možné? Je někde ke stažení nějaká zaručeně funkční verze? Dostal jsem k lexii DVD s verzí 7.02 + několik aktualizací a nemohu to rozběhnout po instalaci mi to pořád píše, že se není možné načíst kartu vozidla.. Prosím HELP!! Potřebuju vynulovat FAP po doplnění aditiva a na technickou!! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tedy po aktualizaci mi to půjde? Po připojení interface stále stejné.. Interface se připojí, třikrát zabliká, a pak svítí zeleně.. což by mělo být v pořádku.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik ide o to ze som kupil kabel bez softu.program stiahol a nainstaloval presne podla navodu ale nevadi.takze musim najst program ktory bude fungovat korektne.este jedna otazka.aka najvyzsia verzia programu bude fungovat s kablom ktory ma firmware B.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahojte, zrovna pozerám témy, či tu niekde nie je problém, ktorý mám a natrafil som na toto vlákno :D zaujal ma počet príspevkov ... Chcel by som sa opýtať - prosím - niekto z Banskej Bystrice/blízkeho okolia s diag.na peugeot? Resp. nepoznáte niekoho? Dakoho, kto ma neošklbe :D P206 cc 2.0, 2002, 100kw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdar lidi, je tu 146 stránek a potřebuji jen zjistit, jestli se dá koupit kabel na propojení pc a auta (406 2,0 hdi 1999 OBD2 konektor)... všude na netu jsem našel kabely který jsou sice obd2, ale píšou že je to jen na koncern... soft nepotřebuju, mám Delphi DS150E a potřebuji k tomu jen kabel... díky za všechny odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak ale ked to chce len na citanie chyb tak to staci na kodovanie jedine origo.

To Jimmy11 vacsinou kupis len kabel zo softom ale ked mas delphy program tak len kabel delphy nic ine na tom nerozchodis.ked chces kabel bez programu tak lacnejsi aj tak velmi nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...