Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika lexia


richmond

Recommended Posts

je to nepravdepodobne ,ale nie nemozne ak by si to chcel umyselne vybit tak vybijes budes napr spinat saharu na max rychlost cely den :) 

ale pokial je baterka ok nemal by si ju vybit , zalezi co vsrtko tam robis ak ides na live parametre tak sa motor startuje a tym ti baterku dobije a niektore veci zapnes len za chodu motora 

skor ti odide baterka v ntb nez v aute ak niesi pripojeny na adapter 

 

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem to nainstaloval do PC a zprovoznil a asi hodinu jsem to procházel a dělal různé testy a nastavení.... dnes jsem dělal aktualizaci z 7.02 na 7.49 tak jsem to zas asi hodinu projížděl. Když to chtělo pro test nastartovat, tak baterka startér neutáhla.

Trochu jsem jí 2 hod a už to startuje dobře. (startér je OK, altík taky a dobíjí 14,2V)

Možná jsem to s těma testama přehnal.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Vie mi niekto poradiť, už som z toho domotaný (veľa som googlil) :)

ktora je lepšia:

1.

https://www.aliexpress.com/item/Adblue-Emulator-Programming-Adapter-New-Truck-Adblue-SCANIA-Adblue-Emulator-for-SCANIA-free-shipping/1160088635.html?spm=2114.13010208.99999999.264.9x8K1x

alebo

2.

https://www.aliexpress.com/item/New-Original-Lexia-3-PP2000-Diagbox-7-65-Full-Chip-921815C-Lexia3-Citroen-Peugeot-Diagnostic-Tool/32520985133.html?spm=2114.13010208.99999999.271.byKsX5

 

ktorá sa viac podoba na originál

ja si myslím, že lepšia je č.2

a kupit 963830C alebo 921815C ?

 

Trebalo by v tom konečne urobiť poriadok, nahodiť sem ako vyzera verzia B a ako vyzera verzia C samozrejme full chips aj s obrazkami

(teda keď mi to niekto vysvetlí tak spravím nový prispevok aj s foto)

Upraveno uživatelem Sonnic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 11. 2016 at 20:53, zipan napsal:

image-0-02-01-f4ec94ad6c78bb9319df8adf9527f9109959da36131edf30b1f2a631cb4f004b-V.jpgahoj mám takový problém diag mám od března fungovala pak zničeho nic přestala i po přeinstalování pc furt nejde závada se projevuje tak že program naběhne vše ok ale jakmile chci spojit s autem tak ho sama nenačte a po zadaní vin ručně atd tak nič nenačte jen že nejsou spojený jednotky diag byla zkoušena ve dvou autech a nic tak že kdyby měl nikdo čas v Praze kdo by se na to se mnou podíval byl bych rád 

Ahoj,už skoro tři týdny po chvilkách zkouším zprovoznit kabel a nic.Mám stejný problém jak kolega.

mám nainstalovaný diabox 7.57 a při spojení s peugeot 807 2003 2,2 hdi se nespojí.

Kabel počítač pozná a při pokusu se spojit cvakají relé a pak napíše u každé jednotky neprobíhá komunikace.

Mohl mi někdo poradit co by mohlo bejt špatně? už jsem i nechal přeletovat relátka na podezdření studeného spoje a výsledek je stený.

už jsem snad zkusil vše co poradili na cartechnology a už nevím:-( Asi  mám kabel zmetek.

Předem děkuji za jakoukoli odpověd a radu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bud to napajanie ako jarokare pise alebo spatne postupujes pri vybere auta v menu preto lebo ked zadam 807-mu v svojej diag ,diabox mi to vobec neponuka (len PP 2000)a ty mas fotku diaboxu  su tam na vyber dve 807  a to 807 a 807 can   

nezadavas nahodou 807can? tam mi uz diabox  ponuka ale to asi neni kompatibilne s tvojim autom

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, jarokare napsal:

Zkontroluj si napájení diagnostické zásuvky - na pozici 1 má být + po zapnutí zapalování a na pozici 16 trvalé + , bez toho ti diag nepojede

Napájení zkontroluji,ale diagnostika delphi ,autocom a wow, normálně s autem komunikuje.

Upraveno uživatelem čondr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, krtek 2 napsal:

bud to napajanie ako jarokare pise alebo spatne postupujes pri vybere auta v menu preto lebo ked zadam 807-mu v svojej diag ,diabox mi to vobec neponuka (len PP 2000)a ty mas fotku diaboxu  su tam na vyber dve 807  a to 807 a 807 can   

nezadavas nahodou 807can? tam mi uz diabox  ponuka ale to asi neni kompatibilne s tvojim autom

 

Zkoušel jsem normálně 807 a i 807 can a stejné.

Ještě jsem zkusil instalovat jen 7.02 bez update a stále stejné.

Při pokusu přes pp 2000 se má snahu spojovat relé ve vci spíná a po chvíli vyběhne hláška (počítač neodpověděl)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...