Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika lexia


richmond

Recommended Posts

Dobrý večer přátelé, měl jsem B kabel _ nepodařilo se mi to rozchodit. Ani spomoci zde objetavých členů. Měl jsem na instalovanou iso sof. 5'01. Po zjištění že také mohu skončit u chocholouška, jsem zakoupil kabel full C. Po připojení a instalaci ovladačů vše pracuje ok. Jenže s jídlem roste chuť a chtěl jsem instalovat sw iso V 6.01 nebo iso V 7.02. Ale nedaří se sehnat  6.01  patch, 7.02. Při guglu mě to odkazuje na nějaké verze androidu. Prosím o odkaz kde seženu chybějící patche. Nebo SW iso včetně patch na C5ll 2007, berlingo Il. Xara ll vše motorizace HDi. Kde jsou co nejplnohodnotnější SW pro tyto naše rodinné auta. Moc děkuji za ochotu. S přáním hezkého večera Václav.

Upraveno uživatelem Vemda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj jsem tu novy, koupil jsme Lexia 3 updatoval jsem to na verzi 48  co byla na DVD a nedari se mi to rozchodit.Po vsech instalacich a update, kdyz z plochy pustim zlutou ikonu citroen, mi to asi po 10 vterinach napise, kdyz se tedy spousti soft, ze spojeni se serverem nebylo radne ukonceno .....kontaktujte technickiu podporu.Uz jse fakt zoufalej, je to vo nervy.Koupil jsme plnou verzi se vsema cipama.Instaluju to do Win 7 32bit.Prosim o pomoc.Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diabox- win7 32 bit

stary pp2000 a lexia- win xp  32 bit\

 

podla toho co pises mas stary pp2000 a lexiu takze mas spatny windous

alebo nainstaluj diabox na ten win 7 32 bit  pp 2000 a lexia su jeho sucastou ,oba programy(diabox  a (stary pp 2000 a lexiu) ) na jeden windous nemozes instalovat 

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autojenda....daj sem info aký operačný systém máš na noťase (XP,W7,32bit,64bit),aké auto máš a diagnostiku ti "ušijeme ma mieru".

Tá verzia "48" je diagbox 5.xx,6.xx,7.xx? Ktoré xx je tých 48?

Ah ,sorry,OS už vidím.

Pozri súkr.správy.

Upraveno uživatelem ferinko2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahojte, mám prosbu zda někdo poradí kterou diagnostiku vybrat....moc se nevyznám v osazení čipu atd....tak radějí si chci nechat poradit...děkuji předem

https://www.aliexpress.com/af/diagbox/2.html?site=glo&g=y&SortType=price_asc&SearchText=diagbox&CatId=200000505&isAffiliate=y&initiative_id=SB_20160911002143&needQuery=n

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ahoj loucnak, kup full chip a so slušným počtom objednávok a dobrým feedbackom. Nedávno som kupoval za 77.9 USD a to bolo veľmi dobré prevedenie, funguje to spoľahlivo. Nainštaloval som diagbox 7.76 a firmware 4.3.4.  Predajca bol Digimotor https://www.aliexpress.com/item/New-Original-Lexia-3-PP2000-Diagbox-7-65-Full-Chip-921815C-Lexia3-Citroen-Peugeot-Diagnostic-Tool/32520985133.html?spm=2114.13010608.0.0.Y5EBVi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, potreboval bych poradit. Chci si objednat diagnostiku. Jak se da poznat ze je s plne osazenym c?

 2016 Newest V7.82 Lexia3 PP2000 Car Auto diagnostic tool V48/V25 Lexia 3 Diagbox 7.82 For Citroen for Peugeot
http://s.aliexpress.com/BVBJRv6F
(from AliExpress Android) 

U teto je to napsané tak ta asi bude

 2016 Newest lexia with Diagbox V7.83 FW 921815C and Orignal Full Chip Full Function Lexia3 PP2000 Lexia 3 V48 V25 Lexia-3
http://s.aliexpress.com/Ez22uABJ
(from AliExpress Android) 

Dekuji za pomoc. Snad se odkazy načtou....

Popřípadě jestli máte s necim podobným zkušenost od jakeho prodejce z ali nakupovat diky....

Upraveno uživatelem Fannyk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ferinko2-díky za odp.ale to to jsem neměl na mysli,vím že na kabelu mám redukci na 2x pin+ svorky+-na baterku

                 jde mi o to že jsem se tu už kdysi dočetl že 106 starý model má zelený  2pin konektor nad levým předním světlem,jen by mě zajímalo jestli je to na 100procent tak nebo ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...