Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika lexia


richmond

Recommended Posts

Ahoj, možná se to tu již psalo, ale nezvládám pročítat celé vlákno. Koupil jsem ELM327 USB Interface OBDII OBD2 Diagnostic Auto Car Scanner a hledám k tomu SW mám tedy již stažený Diagbox 7,24 a PP2000 bohužel pod Win8.1 je nespustím a ani v modu kompaktibility se nedaří. Dle toho co jsem vyčetl má běžet pod Win XP se SP3. 

 

Mohu poprosit někoho kdo mi dá odkaz na SW, který se dá cracknout abych mohl provádět diagnostiku na P307 SW r.v.2003?

 

velmi děkuji a omlouvám se pokud to tu již někdo psal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.Diagbox ide na XP 32bit,mne aj na W7 32bit

2.Určite ti nebude komunikovať s iným interface ako LEXIA3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3.Ohľadom software,ktorý sa dá cracknúť - si na zlej adrese,na tomto fóre taký odkaz nedostaneš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak jsem včera rozchodil diagbox na mém notasu  na kterém mám  Windows 7.   32bit.  Nainstalovaná verze 7.01 ,upgrade 7.02,7.04 vše funguje báječně. Mám v notasu  virtual box a v něm XP ,PP2000 také funguval ,ale ta doba než se spojil z autem to byla věčnost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, možná se to tu již psalo, ale nezvládám pročítat celé vlákno. Koupil jsem ELM327 USB Interface OBDII OBD2 Diagnostic Auto Car Scanner a hledám k tomu SW mám tedy již stažený Diagbox 7,24 a PP2000 bohužel pod Win8.1 je nespustím a ani v modu kompaktibility se nedaří. Dle toho co jsem vyčetl má běžet pod Win XP se SP3. 

 

Mohu poprosit někoho kdo mi dá odkaz na SW, který se dá cracknout abych mohl provádět diagnostiku na P307 SW r.v.2003?

 

velmi děkuji a omlouvám se pokud to tu již někdo psal.

Osobně mám ELM 327 a koupil jsem ho v sadě s programem SCAN MASTER 2.1. Program je uplně na nic,diagnostka jenom motoru,ymažeš závady u kterých jsou jenom čísla a pak musíš hledat co to vůbec je za závadu.,načteš živé data z motoru a to je vše. Osobně nedoporučuji

   
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapí....co toto:  http://www.sbazar.cz/automedacars/detail/6839358-diagnostika-lexia-diagbox-753-peugeot-citroen-

Co se s tím běžně bude moc diagnostikovat....?? půjde mazání chyb...konfigurace PC..rádia,světel....atd...

Upraveno uživatelem celda1970
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...