Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vyvazenie original peugeot elektronov


jsore

Recommended Posts

Keď máš tie disky bez stredového otvoru tak v Peugeote ti ich vyvážia bez problémov, ale niektoré súkromné pneuservisy si zadovážili nástavce na ich vyváženie. Ak máš tieto tak sa dá vylúpnuť stredový kryt ale nepasujú na každý vyvažovací stroj totižto musí mať užšiu vyvažovaciu hriadeľ \"majú menší otvor\". Mne ich vedeli vyvážiť. Veľa šťastia.

[upravil dne 4/3/10 Judes]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

tak třeba v Peugeotu v České Lípě to ani neumí, prostě ten nástavec nemají. Normální ráfky dělají :roll

Já jsem to řešil ve STOREXu, tam sice mají jen jeden nástavec na celou republiku, ale do týdne ho sehnali a kola mi vyvážili. Seznam prodejen tady. Platil jsem kolem 150,-Kč za 4 kola (jen vyvážení, cenu si nepamatuji přesně) :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jsore

blizi sa jar a potrebujem obut nove pneu. na elektrony. vo viacerych pneuservisoch mi vraveli ze nemaju taku vyvazovacku, a ze sa take koleso neda na 100 % vyvazit,ake mate skusenosti? dik za odpovede

:papa Ahoj,je to presne v tom nadstavci na vyvazovacku a bez neho to navyvazia vobec a nie ze na 100% :roker ,ale pozeram ze si z SNV a do Popradu to nemas daleko - ja prezuvam v SEGATE pri kamosovy a bez problemov:super

http://www.segat.sk/pneuservis/prevadzky.html

[upravil dne 26/5/10 rado407sw]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...
Ahoj,

chtěl jsem se zeptat zda někdo neznáte pneuservis v Brně, kde dokáží vyvážit origo elektrony bez průchozí středové díry. Díky za tipy;)

Mali by vedieť vyvážiť hociktorom pneuservise len musia mať na to prípravok. Najlepšie urobíš ak zájdeš do Peugeotu a tam ti ich vyvážia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mal som take elektrony.. u nas v okrese mi to vedeli vyvazit len v jednom servise... obutie pneu a vyvazenie 45€... trochu vela nie? elektrony som pred 3 dnami predal... kupujem nove zo stredovou dierou a budem to mat obute a vyvazene za 15€.. trochu rozdiel a je to len banalita..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem minulý rok nechával vyvážit originální elektrony bez středového otvoru na 406 v malém pneuservisu u nás a nebyl s tím problém. :) Jen na to musel použít nástavec a tak jsem mu je tam nechal do druhého dne, což nebyl problém, protože jsem tam měl stejně ještě zimní kola. Ale věřím, že kdybych spěchal, udělal by mi to i na počkání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží len od pneuservisov či investujú do prípravkou na bezdierové disky, nakoľko ich až tak veľa automobiliek nepoužíva a koľko zákazníkov ich navštevuje s takými diskami.

[upravil dne 7/3/11 12:08 Judes]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...