Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výmena spojky


pavol pevný

Recommended Posts

Mě to píská a když ,třeba někde vyjíždím na obrubák nebo nějakou překážku,je to strašnej zvuk.

A když sem byl na vykuchání FAP filtru minulej tejden ,tak mě to bylo doporučený hned jak mě slyšeli přijíždět. ;)

S turbem to podle mě nic společnýho nemá.

[upravil dne 5/3/10 APOFIS]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr s

Už jsem se s tím setkal.při výměně jenom lamely a ne celé spojky se muže stát ,že spojka odejde tak brzo.Jinak spojka ,když je vše ok musí vydržet alespon 250t.

Tiez som si myslel pri kupe (auto malo 70 000km) ze problem spojka sa ma tykat nebude veeelmi dlho. O to bolo moje prekvapenie vacsie ked v 86 000km som musel menit lozisko,lamelu,mekano. 300euro.vivat peugeot!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Existujuci

Původně zaslal: petr s

Už jsem se s tím setkal.při výměně jenom lamely a ne celé spojky se muže stát ,že spojka odejde tak brzo.Jinak spojka ,když je vše ok musí vydržet alespon 250t.

Tiez som si myslel pri kupe (auto malo 70 000km) ze problem spojka sa ma tykat nebude veeelmi dlho. O to bolo moje prekvapenie vacsie ked v 86 000km som musel menit lozisko,lamelu,mekano. 300euro.vivat peugeot!

Taky jsem musel měni komplet v 90 000km. koupeno s 85 000 km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ozzy56

chlapi uvědomte si, že právě třeba na životnosti spojky je vidět,kdo s tím jezdil...,někomu vydrží cca 250 tisíc a někomu 20 tisíc...,(mimo vady materiálu)--navíc málokdo zná počet ujetých kilometrů v době koupě vozu...;)

Ved to,vela zalezi na predch.majitelovy.predchadzajuci majitel mojho auta bola zena.......co uz.poucenie? nikdy viac auto po zene nekupim!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: msoli

Ja som neni zena ani zdaleka.Akou jazdou mozem znicit spojku za 20tis.km?

Ze taham za sebou stale kamion?Nechodim ani rychlo skor jazdim na spotrebu takze pri dojazde podradujem a dojazdam so zaradenou rychlostou.

mnohé ženy dnes jezdí líp než muži--myslím techniku jízdy--tím to není, zničit spojku se dá i dříve než za 20 tisíc, stačí pár přiblblých rozjezdů a kopyto neustále položené na levém pedálu...,zase když se spojka vymění,je veliká pravděpodobnost, že už ji nikdy na tom voze dělat nebudete...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ozzy56: ved tam je kamen urazu,terajsi ucitelia autoskoly ucia novych adeptov na vodicat,aby nedavali dolu nohu zo spojkoveho pedala! to je ale blbost. viem to na beton,mam kamosov instruktorov a aj obe moje deti mi to potvrdili ked robili vodicaky. Zjednodusene:spojkove lozisko sa tym padom viac opotrebovava a o chvilu je po nom,odfajci packy na mekane a spojka je kaput.

msoli: vytaj v klube tych ktory vyhadzuju peniaze na opravu tych casti na aute ktrore by mali vydrzat tak do 150 000km. (ja: spojka 86000km,) ako sa hovori:nemas kam davat peniaze? kup si stare auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...