Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nedržící plastový kryt motoru


thomone

Recommended Posts

Zdravím všechny,

mám peugeota 307 s motorizací 2,0 HDi 66 kW. Nějak se uvolnil plastový kryt na motoru a důsledku toho jak se to mele tak vyhazuje měrku oleje a dokonce mi vyskočilo olejové víčko. Bohužel ten systém upevnění je takovej francozskej, nějaký černý lepidlo na šroubech a na tom taková tyčka z plastu. Zkoušel jsem to přilepit lepidlem na kov, ale účinek nulový. Nemá někdo zkušenosti s opravou výše uvedeného?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: majky5

Mně se také odtrhli ty dva kolíčky a zkoušel lepit, ale bez výsledku.Tak jsem je všechny strhl a ze spoda našrouboval šrouby cca 6 cm dlouhe.kryt na ně přímo nasadím a stáhnu matkou s podložkou.

A co ti bude absorbovat otrasy? Ved to su take male silentbloky na matkach. Ja akurat som vcera zbadal ze mam tiez jeden odtrhnuty, tak to chcem zalepit sekundovym (uvidim ako to bude drzat). Daj vediet ako to dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kajo

Původně zaslal: majky5

Mně se také odtrhli ty dva kolíčky a zkoušel lepit, ale bez výsledku.Tak jsem je všechny strhl a ze spoda našrouboval šrouby cca 6 cm dlouhe.kryt na ně přímo nasadím a stáhnu matkou s podložkou.

A co ti bude absorbovat otrasy? Ved to su take male silentbloky na matkach. Ja akurat som vcera zbadal ze mam tiez jeden odtrhnuty, tak to chcem zalepit sekundovym (uvidim ako to bude drzat). Daj vediet ako to dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POKUD TI JDE O TO ABY TO BYLO JAKO NA SILENBLOKÁCH, TAK DEJ Z OBOU STRAN VELKOPLOŠNÉ PODLOŽKY S GUMOU.ALE URČIT JE TO LEPŠÍ NEŽ KUPOVAT NOVÉ SILENBLOKY A LEPIT.JSEM ZVĚDAV KOMU TO DÉLE VYDRŽÍ.JÁ TO UDĚLAL TAKTO A ŽÁDNOU NEPLECHU TO NEDĚLÁ.MAX SPOKOJEN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Tak já tam zatím dal ty karosářský podložky s gumou cca 8ks na sebe na závitové tyči která je chycená v závitu a zespod matkou.. a pak jedna podložka na plastový kryt a další matka.. Nevypadá to zas tak zle a drží to jak nikdy :) Cena celkem: 80,- Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...