Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Whitetigers drak T16


Whitetiger

Recommended Posts

Na tu \"misku\" jsem se chtel zeptat taky.. protoze u nekterych reklamnich fotek tlumicu tam uz jako kdyby byla pri prodeji.. ja mam KW2ku ale je pripravena do serioveho ulozeni.. tak jsem doufal ze je to treba soucast unibalu.. :nevim .. rad bych zkusil stavitelny.. myslim si ze na okruhu by to mohlo byt zajimavy navzdory zadku se kterym bohuzel nehnu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

svoje predne tlmice som riesil cez T16forum - objednaval nam to chlapik z fora. robili ich origo na T16. horna miska mi prislna seriové gumene uloženie tak mi kamarat urobil z nerezu tu na unibal. na 405 robi nastavitelný podvozok asi iba anglický AVO za cca 500 libier. predok vyškovo aj tuhostne a zadok tuhostne nastavitelne tlmiče. rozmyšlal som aj nad nám ale zadne by mi boli na nic kedze na Tcku je hydropneumatická zadná naprava a aj hmotnost Tcka je vacsia ako ostatnych 405 TAK by tie predn e AVOa neboli to prave. tak mam predne GAZ tlmiče presne na svoje auto.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...
  • O 1 rok později...

To je skoda:fnuk vela T-cok v pojazdnom stave uz neni...

inac vcera sa mi podarilo zohnat fungel nove cidlo na tlak oleja konecne:D

ked ho budes nahodou fakt ako pises rozpredavat na nd zobral by som od teba podla mojho financneho rozpoctu a podla toho za co to das zopar veci;)

[upravil dne 15/12/12 14:28 od 313Mihal313]

[upravil dne 15/12/12 14:33 od 313Mihal313]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bude ho skoda je to pekny kusok:) ale ako mi pisal BiFF ked som kupil T-cko ja je to \"pokladnicka na prachy\" no uz dost som donho vrazil a to som sa poriadne na nom ani nepovozil tento rok...ale vsetko ma svoj cas;)

ked ho odhlasis daj potom vediet by som ti poslal cez SZ co vsetko potrebujem...inac ja ked som odhlasoval toho modreho tak prisli zobrat len kasnu s dverami a kapotami-ostane som si vcetko odmontoval;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...