Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

To je Krasavice


Fanyno026

Recommended Posts

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Strejdakopec : No to jako teda promiň ale na tom laku je vidět že nemá lesk, je divnej, klidně to muže bejt pistolí, ale blbě, možná se to bude ještě lakovat, ale ted je to takový divný, a nemá tam ještě zrcátka.

Jinak s těma chromovejma lištama si tady asi vedle. A kdyby jsi četl taky něco jinýho než sekci tuning tak by jsi věděl o čem mluvim. Jo a k ty kritice, počkej až zkrituzujeme tvoji krasavici:D, to jako nic ve zlym, sranda musí bejt i kdyby na benzin nebylo

ThorR : světla jsou nejspíš 306tkový

Fanyno206: Tuning je jedna věc, ale dělat z jednoho auta uplně jiný je něco jinýho

[upravil dne 28/2/10 Radek Hurvajz]

ty máš teda zajímavý názory ohledně pistole barvy a spreje...moc lesku,málo lesku :D fakt se tu bavím....to že je to mat by poznal každej...někdo psal že se asi moc přes kapsu neplác....ale mat je mnohem dražší než nějakej lesk......tvoje názory jsou dost divný alke neberu ti je tuning je i udělat z jednoho auta jiný......vyděli jsrte někdy repliky ferrari z peugeotu 406 coupe???? ty jsi určitě jeden z těch co řeknou že je to nevkus...přitom bys to ani náhodou nepoznal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martas.406

no ale tuta je krasna to uznejte.......:roker

kdyby byl nekdo sikovnej a dokazal by mi posvarovat takyto naraznik at se ozve presne muj vkus...to nema chybu:o

[upravil dne 1/3/10 Martas.406]

.jj tohle je moc pěkná...mám tu fotku už dlouho v compu ale co jsi jí sem dal ty tak je hodně zúžená a vypadá to divně...možná proto se scratchovi nelíbí....ale jinak je to moc hezky udělaný
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Martas.406

stale dokola se tady objevuje! nekomu se libi libi holky jinymu zas vdolky........prosste me se to libi a reknu klidne ze bych si to na auto dal! dneska ty spoilery kdyz to obcas vidim ty zraloky atd atd. obrovsky vypoukly pul metru pred svetla no hruza... tady ta je krasna decentni a nejakej podvozek - promin cakom je na nasich silnicich uplne k hovnu... a kdyz uz sme tu toho co delalo a nedelalo pred peti lety... tak ERA navarovani plechu ke kapote aby byli svetla zamraceny nas uz taky pominula viz 309GT ze?:myslim:blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já třeba osobně převařenou kapotu mám...podle mě u 406 old model to je nutnost..uděláš tvar světel new model ale nezaberou ti celou masku a to se mi líbí.... a u té fotky jsem psal že je zúžená. někdo nezachoval poměr stran a proto to vypadá takhle divně

[upravil dne 2/3/10 Strejdakopec]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martas.406

promin cakom je na nasich silnicich uplne k hovnu... a kdyz uz sme tu toho co delalo a nedelalo pred peti lety... tak ERA navarovani plechu ke kapote aby byli svetla zamraceny nas uz taky pominula viz 309GT ze?:myslim:blicismajlik

A kde pominula?:o:roll

Jo,dej na auto takovej nárazník,prahy.zadní nárazník,velká kola a nedávej tam podvozek,to bude nádhera...:blicismajlik:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Strejdakopec

ty máš teda zajímavý názory ohledně pistole barvy a spreje...moc lesku,málo lesku :D fakt se tu bavím....to že je to mat by poznal každej...někdo psal že se asi moc přes kapsu neplác....ale mat je mnohem dražší než nějakej lesk......tvoje názory jsou dost divný alke neberu ti je tuning je i udělat z jednoho auta jiný......vyděli jsrte někdy repliky ferrari z peugeotu 406 coupe???? ty jsi určitě jeden z těch co řeknou že je to nevkus...přitom bys to ani náhodou nepoznal

Jo nepoznal, sem uplně blbej a jezdim na koloběžce. Že je to nevkus bych ani tak neřekl, jako zpracování ty repliky je dobrý, vypadá to taky dobře, jen to je prostě blbost, protože Ferrari nikdy nemělo motor vpředu a nahon na přední kola, takže to v podstatě je kravina dělat repliku z Peugeota 406. Moje názory jsou možná divný, ale když mi bylo tolik jako tobě tak jsem měl na starší podobnej názor a měl jsem kolem nich vždycky hubu plnou keců, takže tvy řeči beru s velkou rezervou. Jo hlavně nedělej z 406 repliku Subaru, 4WD z toho nikdy nebude:D

[upravil dne 2/3/10 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martas.406: to maš sice pravdu že na naše silnice podvozek moc neni a kor ted poi zime ale jak pise 309GT zkus si ospojlerovat auto a nechat ho nakopli jak kozu ;)

gasaxx: s tou co jsem daval by sis zajezdil na našich silnicich moc dobře:D ma to vzduchač

[upravil dne 2.3.2010 čakom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky přidám neco do soudku. tá první když se nekomu líbi tak proč ne ale na 406 bych si to já nedal, ale až na ty disky je to pěkne sladení :super a tá barva co se tu řeší a tí zrcátka.....:D:D:D fakt luxusní hlášky tady padaji :D:D jak může nekdo kritizovat barvu když existuje neskutečné množství jak namíchat barvu neříkam o perleti a metalíze... a zrcátka :D:D:D snad ješte nepřišli tuningové néé. vždyť by ste nečekali na takovém aute zrcátka se série :roll:D tá druhá je přeci čistej virtual tuning. to je přeci videt. vždyt boční okna a zrcátka jsou se citroenu xsara. ani dveře nemeji takové rami oken jako maji 406....no proste virtual. na todle by ste žádnyho klampíře nenahovorili :D ty pruhy jsou snad inspirované Shelby Mustangem GT 500 :D ten nárazník je na nej pěkný. nad zahlazením jsem taky přemýšlel ale s praktických důvodu radši je chci. kliky na aute radši chci :D na to znám vtipnou příhodu.

šalda si zabil o čakomovi :D nic ve zlým čakome ale bylo to vtipny;) každopad ta stribrná posledná je pěkná. vypadá huste a myslím si že 406 přistane origo kabátek a přesto může vypadat krásne a někdy i huste. čakom to nám všem dokázal že je to tak. ve první řade auto delaji lak a kola a takový nárazníky a spojlery jse dle mého názoru nehodí na sedan ale spíš fakt ne nejakého japonca nebo proste na nejaké coupé, ješte subaru impreza taková vyjimka

vše je ale můj názor nikoli narážka na nekoho. aby se nekdo na mne neurazil nebo nezlobil ;) každému se líbi neco jiného :cool:

[upravil dne 2/3/10 Ericce]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

ja som toho nazoru že 406 a 406 cupečka to su krasne auta aj bez podivnych plastov a neviem ešte čoho na tieto krasne kočiare stači ked date 17 palcove kolieska ty prachači aj šport. podvozok vystriekat čierne plasty do farby auta , tmave okna niečo do motora a do interieru a uplne to stači a ver že ked budeš mat 406 odparkovanu na namesti vedla Q7 tak budu pozerat na pežotika okolo iduci s padnutou saaankou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to máš pravdu. coupátko se dá pěkne upravit i když nevyměniš nárazníky a nenecapíš tam ledajaké krídlo na kufr a stejnak vypadá luxusne. stačí pořádna kola, sníženej podvozek, krásnej lak a jak píšeš že když bude stát vedle audi tak se na nej budu lidi dívat....proste bude krásna taká jaká je :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...