Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PRISADY DO OLEJE


P205XR

Recommended Posts

No na to, ze jsem o tom jenom zauvazoval, jste me docela presvedcili. Na druhou stranu, lejt to do znicenyho auta, je blbost ... lejt to do dobryho auta, je podle vas taky blbost. Tak to podle vas je vlastne vubec cely blbost a ty mechanici co to vymysleli tak vlastne nic nevymysleli. A jsou to vsichni podvodnici ...... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jaaaa seeeeeee jduuuuuuuu schooovaaaaattt. Nejak me z toho popada schiiiiiiiiiiiizaaaaaaaaaaa. :o :o :o :o :o:D :D :D:( :( :( :( :mad: :mad: :mad: :mad: :mad::D :D :( :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Makovice: buď v klidu, tyhle zázračný vodičky nevymysleli mechanici. Stejně jako Herbalife nevymysleli doktoři... Tomu se říká obchod s lidskou blbostí - a kdybych na to měl žaludek, dělám to taky, ohromně to totiž vynáší. Lidi 100x raději věřej nějakým "zázračným" účinkům, nebo sáhodlouhým rádobyvědeckým názvům (kterým ani zbla nerozuměj), než prostému (a nudnému) rozumu. A navíc, funguje zde "placebo účinek". Tyhle věci platěj obecně, nejen ve sračkách do motorů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem se o tenhle problém jeden čas zajímal.Kdyby to bylo fakt tak dobrý jak se tvrdí,tak to do toho oleje dávaj rovnou při výrobě.Dneska sou špičkový oleje na takový úrovni a s takovejma vlastnostma že každá přidaná ****** tyhle vlastnosti snižuje a tak jenom přispívá ke zk...ní motoru.Souhlasím s klukama co tvrděj že nelejt a když, tak jen tři dny před smrtí motoru. :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak pod pojmem kvalitni olej si predstavuju olej od nake renomovane znacky s dlouholetou tradici. Samozdrejme ze existujou ruzny tabulky na to ze oleji od jednoho vyrobce existuje uplne stejny olej od jinyho vyrobce. No ale jeden muj znamej je dilerem od Castrolu takze podle nej je "nejlepsi" castrol no a kdyz zajdes nekam do obchodu a zeptas se tak "neklepsi" ej ten kterej tam maj a nebo ten kterej je nejdrazsi takze je to slozity. No ale urcite vsichni mate naky zkusenosti kterej olej vam sedel a kterej se nezdal i kdyz mnohdy jde jenom o subjektivni pocit.

Treba ja mam pocit ze to auto hned lip jede kdyz treba naleju vodu do nadrzky od ostrikovacu....takze odpoved na vasi otazku zni: NEVIM. :D

Sakra ja jsem se nak rozepsal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna vcera jsem menil olej v 605 2.1 TD. Nalil jsem tam polosyntetiku 10W40 Total Quartz 7000, 5l za cca. 1350,-. Muzu jen potvrdit, ze motor vyrazne ztichnul (fakt) a auto i lehceji jede (dojem). Oleje Total pouzivam a povazuju za dobre, ale nejsem zas takovej znalec, abych mohl s klidnym svedomim rict ze Total je uplne to nejlepsi.

Mezi nama - ceske stranky Totalu stojej za vylizkapsu, navic je jako prozatimni maji uz vic nez mesic. Jestli chcete info o tech olejich, je lepsi jit na http://www.total.de .

PS tahle diskuze o prisadach do oleje mi asi zachranila motor, clovek, co jsem od nej auto koupil rikal, ze do toho hned nalil Slick a ze by neskodilo ho tam zase trochu prilejt :o a tak jsem Slick uz uz kupoval... Je to zajimave, on je automechanik par-excellence, ale take se nechal reklamou osalit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kvalitni olej to je tezke zalezi do jakeho motoru

pokud jezdil na nejakej podivnej mineralni olej kterej vyrobil usazeniny nekolik mm tak nalitim lepsiho oleje si clovek zadela akorat na zadreni :(

ja do 205ky davam polosyntetiku 10W-40 a naprosto bez problemu

plnou syntetiku bych do starsich motoru nedaval precejen mivaj nejake vule a kdyz to zacne zrat olej kterej stoji 500,- litr tak to docela nas***

do novejsich motoru zase nejlip plnou nejhur polosyntetiku

beru po ruznejch znamejch vetsinou stacene oleje zkousel sem Total, Fina, Mogul, Trysk, Penzoil vsecko polosyntetika a nepozoroval sem zadnej rozdil hlavne stacene vyjdou tak 100-150,- litr coz podstatne vyhodnejsi :)

jo a treba pro starsi, ale namahane motory (motorky, zavodaky) se dela plna syntetika s aditivama ktera se chova jako polosyntetika aspon tak me to kdosi vysvetloval po tom co kamos zadrel motor na masine kdyz do nej dal plnou syntetiku (nic se neucpalo, olej tam mel, mazalo to prej ten olejovej film je tak tenkej ze u starsiho motoru to nestacilo )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...