Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dialkove svetla


Sobek

Recommended Posts

Nazdar chlapi, mam jeden novy problem. Vcera som siel na dlhsiu cestu. Ked som sa vracal uz bola tma, tak som na niektorych usekoch potreboval zapnut dialkove svetla. Vzdy ked som ich zapol sa sami od seba prepinali stretavacky. Vzdy po niekolkych pokusoch (niekedy po troch niekedy az po siedmych) mi ostali dialkove svietit. Akonahle siel niekto oproti a prepol som stretavacky, tak pri zapinani dialkovych sa problem opakoval. Neviete niekto co je vo veci? Predtym som podobny problem nemal, ale vcera som uz mal na to poriadne nervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Mne to dělá obdobně.Teď v zimně jsem zjistil:mrk, že když jsou ráno mrazy a auto studené tak jdou těžce dát dálkové a pak naopak.Pořád se to musí opakovat aby to přeskočilo na co zrovna potřebuji.Ale když jedu k večeru tak je vše v pohodě.Tak nevím také co stím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne to dělá obdobně.Teď v zimně jsem zjistil:mrk, že když jsou ráno mrazy a auto studené tak jdou těžce dát dálkové a pak naopak.Pořád se to musí opakovat aby to přeskočilo na co zrovna potřebuji.Ale když jedu k večeru tak je vše v pohodě.Tak nevím také co stím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: majky5

Mne to dělá obdobně.Teď v zimně jsem zjistil:mrk, že když jsou ráno mrazy a auto studené tak jdou těžce dát dálkové a pak naopak.Pořád se to musí opakovat aby to přeskočilo na co zrovna potřebuji.Ale když jedu k večeru tak je vše v pohodě.Tak nevím také co stím

Ja mam problem len s prepinanim dialkovych na stretavacie, naopak je to v pohode, preto si myslim, ze nie je nic pokazene. Jeden znamy ma v bavorau system na automaticke prepinanie dialkovych na stretavacie, ked ide oproti auto so zapnutymi svetlami - nejaky svetelny senzor, nemohlo by byt nieco take aj v 307-ke?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...