Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pomozte ohodnotit ALU


katro

Recommended Posts

Prosim Vás kolko majú asi tak hodnotu tieto disky bez pneu? Chcel by som ich kupit ale bez gum a malitel mi dal otazku kolko by mi boli bez gum hodne. Este som ich nazivo nevidel ale su to 14\" a sirku a ET zatial neviem lebo to nevie najst. Ale vraj ich mal na peugeote takze by mi to malo pasovat, ale skor ako sa pre ne vyberiem chcem vediet kolko asi tak za ne dat.

[upravil dne 24.2.2010 katro]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ano ale vid obrazok to 206 urcite nieje :P takze nieco starsie a on este na tie udaje kukne len chcem vediet kolko to ma asi tak hodnotu. Nejakych +/- 110€? A mam doma centimetrove podlozky takze to ET moze byt do nejakych 34 ;) a predpokladam ze mensie ako 15 nieje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vraj to mal na 405ke takze ake to ma asi ET? A ze jemu to doma zavadzia tak ze to da aj s gumami za 150 lenze tie su 185-55 a ja potrebujem na 60 alebo ideal 65. Na 55 je malo. Budem mat okolo cestu tak to asi skocim kuknut. Dík za rady a ake asi ET by to mohlo mat ked je to zo 405? 22? :myslim

[upravil dne 24.2.2010 katro]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Qcko nemusi mat kazda 405 tka striktne et 22 ...

Opravte ma :D Moc sa podlozkam nerozumiem, ale pokial je ET napr 24, a on pouzije 1cm podlozky, tak ET bude vlastne 14 nie ? Pokial je to tak, tak to je este akceptovatelne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ET12 bude uz asi trocha vylezene ...

Ideal by bol, keby to boli ET 15 - 18, alebo ET 28 ... ET 24 sa tiez da ...

ET24 tu nekdo na 306 ukazoval, a boli bez podlozek dost zalezle ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ET 24 na alu je na 306 moc, ja mam ET16(18?) a su tam uplne akurat, ale zas 12 to by bolo este o pol cm vonku a to neviem ako by uz vyzeralo:myslim ... hmm, ale nic nevyriesime takto, nech si vyskusa a uvidi, kazdopadne 100e bez pneu a je...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Qcko

ET 24 na alu je na 306 moc, ja mam ET16(18?) a su tam uplne akurat, ale zas 12 to by bolo este o pol cm vonku a to neviem ako by uz vyzeralo:myslim ... hmm, ale nic nevyriesime takto, nech si vyskusa a uvidi, kazdopadne 100e bez pneu a je...;)

Chlape sa mi zda, ze si zabudol citat odkedy ty obaf spravil strunku :D

Napisal som naspodku prispevku, ze s ET24 by to bolo moc zalezle.

ET24 a ET28 som samozrejme myslel s tymi pdolozkami, co hovoril ze ma , 1cm ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...