Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozvody 3.0 V6 406


kukikuk

Recommended Posts

Mam problem s rozvodama u sve 406ky, nemuzu sehnat prislusnou kladku k rozvodovemu remenu. Prosim o radu nekoho, kdo uz rozvody delal, nebo nechaval delat. Meli by tam byt 2 typy kladek, ja mam s hydraulickym stelovakem a tu bohuzel nemuzu sehant. Je schopen me nekdo poradit? Predem dekuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi líto že to můžu napsat jen takhle obecně, rozvody jsem si sám nedělal a sadu mi sehnal známý, který mě upozornil že je něco jinak, takže jsem držel v ruce jenom krabici...Tak tahle \"stará\" napínací kladka se již neprodává, nicméně jde záměnit za jinou, ta se tam dá bez problémů namontovat (údajně je jen dobré vědět jak)...Jinak to zvládl u mě obyčejný šikovný garážník, jen se zmínil že s tou kladkou chvíli operoval, takže to nebude zase nebude žádná vyšší dívčí..V nové rozvod sadě na ta naše auti už je všude ta \"nová\" kladka, tak by se ten díl mohl blíže určit...Za měsíc, nebo dva, do toho lezu, pak budu vědět víc, jestli to nespěchá nafotím...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

honza406-komisar- tohle je presne muj problem. Mam tam tu hydraulickou a tu uz nemuzu sehnat, muzu sehnat uz jen tu novou jak je tam vyfocena. Bohuzel tomu popisu nerozumim, ale tusim ze je to presne muj problem, koukam ze je tam vyfocena i vodni pumpa, tak ze se to bude tykat urcite i ji. Rozumite nekdo tem popiskam v tom odkaze? Moc dikk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má 140 kW, problém je že na ten se napínací kladka už nedělá...Je to krásně vidět u toho odkazu od honza406-komisar...Hned bych skočil nafotit do garáže, ale nemám to odkrytované. Ještě si na to sám netroufnu se v tom hrabat, jedu dělat nové rozvody u jiného 3,0 406 asi za měsíc či dva, pod odborném dozorem (chci se to holt naučit a tak jsem si \"zaplatil kurz\", skoro jako firma na zážitky) pak to nafotím, bude se dávat sada Febi na tekhle motor určená, ale v ní je obsažená i přes to že je na tuhle motorizaci ta navá (jiná) kladka, jde o stejnou sadu co mám namontovanou já...

[upravil dne 25/2/10 rootsky]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...