Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pipanie po vypnutí motora


valig

Recommended Posts

Guest servisman

valig mne je to jasný jak jsem psal já se stím zatím u old nesetkal nevím co jsi měl na budíkách když tak hod foto

[upravil dne 17/2/10 honza406-komisar]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám new model a pípak mám zabudovanej v multifunkčím ovládaní páček. ale zase mám mux takže je možné že od 99 do 2002 je to tak jak popisuješ.

jinak to delá i mne nekdy a všimnul jsem si kdy: když se ponáhlam a rychle vypnu motor a vytáhnu klíč tak to 3 krát zapípa. zdá se mi to dřív jako kdyby elektronika nestihla tak rychle zaregistrovat vytánutí klíčku a na chvíli si myslí, že tam klíček ostal. skuste todle odpozorovat. taky to moc neřeším :papa

Původně zaslal: honza406-komisar

old model má pípák v relé new model v budíkách ,takže pro příště míti auto v podpisu či v dotazu upřesnit :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heureka! Dnes som si overil to \"pípanie po vypnutí kľúča\". Keď vyberiem prv kľúč zo zapalovania a potom panel rádia tak to pípa, ale keď vyberiem najprv panel rádia a potom kľúč zapalovania - tak to nepípne. Mám rádio Sony a niekto tu písal, že Sony to robí, tak ma napadlo si to overiť a potvrdilo sa mi to.A nebol žiaden rozdiel v tom či bolo naštartované alebo nie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...