Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kupa peugeot 607 2,7 HDI


kajo.x.1

Recommended Posts

zdravim,

som na fore novy a mam taku otazocku..planujem kupit peugeot 607 2,7 hdi..cital som si nejake tie recenzie na to auto,odviezol som sa na nej a je to paraaaaaaaaada..chcel by som sa viac menej informovat o spolahlivosti elektroniky a tohto motora.pocul som,ze tie 2,7 s rokom vyroby 2005 mali problemy s hlavami,alebo take nieco..pytal som sa znameho-je to diler Peugeot-a ten mi vravel,ze sa z nicim takym nestretol..ehmmm,samozrejme,ze nestretol,ved haji cest znacky co predava ...ale nevadi...chcel by som vediet,aky rocnik ma uz nazvime to ..VYCHYTANEEEEE muchy na tom motore ..ktory rok by sa plus minus oplatil kupit...dakjuem za rady chlapci... a ked ju kupim,tak vas povozim hehe..este raz dakujem za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znám cca 20 lidí co mají 2.7 HDi a závažné problemy nejsou. To mají někteří najeto přes 250 000 km. Dtto převodovka AM6

Oproti jiným HDi:

- vyšši citlivost vstřiků na špatnou naftu

- u alternátoru dřív odejde volnoběžka

- špatně se tahají žhaviče

+ podstatně míň problemů z elektronikou , FAPem atd

Pokud se nekoupí vyloženě utahaný a zničený kus vinou předchozího majitele, nebál bych se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asikaj by som sa bal ten 2005. bol to predsa len prvy model s tym motorom. Ale inac nic zle som na to nepocul, akurat ze kurna drahsi servis a udrzba. ja som tiez povodne chcel 2.7 ale potom sa naskytla 2.2 a som maximalne spokojny. na to moje jazdenie po svete to bohate staci a ten motor je uz vychytany bo sa daval do tychto aut od 2000. zalezi co ocakavas od auta. Akurat mi vadi ze mam 4 stupnovu prevodovku. Ono tazko povedat co sa na tom kazi. To je kus od kuda. mozes kupit 2007 s tym ze hadam sa tam uz nic nestane a budes mat problemy a mozes kupit 2005 a nebudes mat starosti. Zalezi od toho kto to jazdil predtym a ako sa k tomu spraval. Treba dobre vybrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se zklamal u V6 3.0i , pokud se zacnou srat lamdy ,vyf. potrubi vcetne kat. tak je to slusna pokladnicka a to je jenom \"vejufuk\",nehlede na to ze hodne motoru uz \"klape\" jak to hdi ) ,mam MB-S V8 430 a jezdim taky za 11-12 ale motor jina kava! ,ja bych frantuv sestivalec uz krmit nechtel ,je jasny ze me za to tady zmlatej ,ale to me neva))

[upravil dne 18.2.10 pagot]

u 2.2hdi se me libi jak to jede za to co to zere a je v tom take ticho

[upravil dne 18.2.10 pagot]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 let později...

Zdravím ja koupil 607mu před půl rokem s 2.7hdi a naprostá spokojenost první co jsem ovšem udelal je výměna oleje a rozvodové sady jak se říká pro jistotu. R.v. 2005 plná výbava je to super svezení za jiné  peníze než  u jiných aut a to už sem jich několik vystřídal :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Ahoj, aké konkrétne problémy má ten 2.7hdi 2005 ročník keď menili celý motor ? Sa zadre ? A vie niekto či motor 2.2hdi zo 406 rok 2000 je možné dať do 607 rok 2003 ? Ďakujem

 

Odoslané z Lenovo A3500-FL pomocou Tapatalku

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Koupil jsem 12/2006, motor jezdil nadherne, perfektni svezeni a dobra spotreba, ale na necelych 250tis se motor cestou z prace zastavil zrejme zadrenej, voda, olej,. Vse bylo v poradku. Takze ted setrim, nebo cekam az mi byvala firma doplati dluh a bud se zkusi rozhodit a opravit, nebo sehnat jiny, coz je dost problem. Za 3 mesice jsem nasel dva docela za raketu a uz byli prodany

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle opravit nelze.Zadre se na klice a nelze sehnat loziska ani kliku.A kdyz uz se povede neco vyresit tak docela prusvih vse slozit zpatky kvuli (napriklad) terciku pro kliku.

Mam tady motor ktery ma 201 tkm a olej meneny po 15 tkm meho zakaznkia ktery dal totalku.

Kdyztak SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...