Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaké brzdové destičky čeká mě výměna


MotoMoto

Recommended Posts

Hm, tam to vypadá spíš jako na něco jako úzký kleště, má to takový ty dvě štěrbiny na obvodu proti sobě. Stejný to bylo myslím na zadku na mondeu (vepředu to bylo na imbus, nebo obráceně) a tam se mi to dařilo nějakým stranovým klíčem. Tohle auto co mám teď je ze všech co jsem měl nejnovější a nejmíň jetý a i ty brzdiče jsou s nadsázkou zánovní, ale ten zadek byl dneska nějakej zakletej - síla mi stačila sotva na otáčení sikovkama, na dostatečný zatlačování jsem asi neměl sílu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem před měsícem měnil zadní brzdový třmen, tak když jsem ten starý měl vyndaný, tak jsem ho dal do svěráku a zkusil ho zatlačil pouze točením a použil jsem ten klíč, co je u rozbrušovačky na výměnu kotouče - šlo to dobře :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, taky dotaz k brzdám. Mám jasno co za kotouče i co za destičky. Ale po původním majiteli tam nemám ty šrouby co zároveň slouží jako trn pro plecháče (drží to kotouč na náboji). Jsou tyhle šrouby součástí kotoučů nebo mám smolíka?


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Pánové, taky dotaz k brzdám. Mám jasno co za kotouče i co za destičky. Ale po původním majiteli tam nemám ty šrouby co zároveň slouží jako trn pro plecháče (drží to kotouč na náboji). Jsou tyhle šrouby součástí kotoučů nebo mám smolíka?

 

Jak u které firmy,ale není to tam vůbec třeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Já teda nevím, ale u kotoučů bejvají jen šroubky se zapuštěnou hlavou. Ty s tím trnem co drží disk při montáži jsem u kotoučů nikdy neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...