Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaké brzdové destičky čeká mě výměna


MotoMoto

Recommended Posts

Tak mi to hlásí ojete brzdové destičky a chci se zeptat jaké kupovat. Na Aukro.cz jsem našel tohle a nevím vůbec zda to je dobrý výrobek a zda vůbec ta cena je výhodná. Výrobcem je uznávaná firma BRECK.

Destičky č. 20961 10 704 00: délka 87mm, výška 52,9mm, šiřka 17mm

Cena 300 Kč

Cena za sadu (4 destičky)

Cena včetně DPH

[upravil dne 5/2/10 MotoMoto]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou zadní a tyhle jsou přední a stejná otázka:

Výrobcem je uznávané firma DELPHI.

Delphi č. LP1792: délka 146,6mm, výška 59,9mm, šiřka 18,8mm

Cena 850 Kč

Cena za sadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja sem daval za předni i zadni 2500 kč a jsou to ty nejkvalitnějši..jak jsem je měnil tak jsem si přetahoval kotouče protože zadky byly uplně zrezle a byli kousle...značku destiček nevim doplnim posleze...a když jsem si koupil pořadne auto tak pořadne brzdy to je z hlediska bezpečnosti nešetřit na tomhle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám na své 807 FriTech. Objednal mi je kluk co je tad u nás prodává. www.naautomobily.cz Už jsou vyměněny kotouče i destičky na předku i zadku. Najeto na nich 40.000 km a nemůžu si stěžovat. Vloni i letos měl od téhle firmy brzdy i doprodný tým dakaru. Za sebe mohu jen doporučit. Jednou jsem měl na oktávce Bosh (NIKDY VÍCE!!!) Ate dobrý ale na svou kvalitu předražený. Jesti koupíš Ferodo, připrav si peníze rovnou i na kotouče. Ferodo jiný koutouč než ferodo zničí. Ale jinak jsou super ale jen celou sadu (kotouč,deska)

[upravil dne 7/2/10 sidonius1]

[upravil dne 7/2/10 sidonius1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MotoMoto

No jo ale tam to chce jméno a heslo, možná se to tu řešilo ale nevím jak se tam dosta.

:)já se tam umím dostat,ale ten odkaz pak přestane funkovat a přímo obrázky sem dát neumím:aut

dej VIN a kuknu znova a dám odkaz,at máš představu...

[upravil dne 7/2/10 ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ty destičky mam od Bendixu a dnes jsem měl kolo dole a po 6t km žane vrypy a žadne dražky na kotoučich ojetim..jako nove při montaži

a hlavně pokud budeš davat čelist jako cele dolu tak si sežen ořech torx T55 na zadek protože ve předi jsou normalně 6hr hlavy

[upravil dne 8/2/10 bibo807]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...